18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

biedaczka

OGÓREK MA POWIKŁANIA PO COVID. Męczy się niemiłosiernie

08.12.2021  08:04
Magdalena Ogórek ma powikłania po COVID-19
Magdalena Ogórek ma powikłania po COVID-19 Fot: Wojtek Laski/East News

Przykre wiadomości przekazała swym fanom Magdalena Ogórek. Pupilka PiS i wierna pracownica TVP zachorowała niedawno na COVID-19, a dziś mierzy się z nieprzyjemnymi powikłaniami.

Gwiazdka TVP nie ma ostatnio lekko. Magdalena Ogórek mimo szczepienia zachorowała na COVID-19, jednak - jak donosiła - choroba przebiegła u niej stosunkowo łagodnie. W międzyczasie niedoszła prezydentka i pupilka Leszka Millera, a dziś kocica PiS, została pozwana i może gorzko pożałować szczucia na antenie Telewizji Polskiej. Teraz celebrytka skarży się na swój słaby stan pochorobowy.

Okazuje się, że choć chorowała lekko, to lekko w życiu nie ma. Dopadły ją nieprzyjemne powikłania pocovidowe. Męczy się potwornie.

Magdalena Ogórek ma powikłania po COVID-19

Gdy chorowała, czuła się "jakby ktoś odciął jej prąd", a każde wstanie z łóżka było jak wędrówka na wysoki szczyt górski. Teraz jednak jest już dużo lepiej, ale nie wspaniale. Męczy się nasza pani Magda, bo nie może spać. Zdaniem lekarza jej bezsenność wynika właśnie z przejścia COVID-19. A meliska parzona przed snem nijak nie pomaga.

Dziękuję Państwu za wszystkie życzenia zdrowia! Biegam już o własnych siłach, a we czwartek wracam do pracy. To, co dokucza mi po COVID-19, to bezsenność. Lekarz na szczęście pociesza, że minie. Miejmy nadzieję, bo to nic miłego

- napisała Magdalena Ogórek na Instagramie.
Biedaczka nie ma przy tym czasu na dłuższą regenerację i choć osłabiona, już rzuca się w wir pracy. W czwartek 9 grudnia wraca do TVP, wcześniej zaplanowała potkanie autorskie w związku z publikacją jej nowej książki. Miejmy nadzieję, że już nie zaraża, bo byłoby przykro, gdyby "sprzedała" koronawirusa swoim wiernym fanom i współpracownikom...

Czytaj także