18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

cieszyć się czy płakać?

WIŚNIA NIE JEST JUŻ BANKRUTEM. Ale może trafić za kratki

19.01.2022  13:28
Michał Wiśniewski ogłasza sukces: nie jest już bankrutem
Michał Wiśniewski ogłasza sukces: nie jest już bankrutem Fot: Dominik Zachariasz/REPORTER

Michał Wiśniewski wyszedł z największego dołka ostatnich lat - odbił się od dna po bankructwie. Jest tak szczęśliwy, że nie zaprząta sobie głowy oskarżeniami i groźbą odsiadki. 

Życie to nie nowela, to seria wzlotów i upadków, nawet gdy jest się wielką gwiazdą. Wie o tym doskonale właściciel najbardziej czerwonych włosów w Polsce. Michał Wiśniewski przeszedł przez liczne stadia dramatów, przecinając je sukcesami zawodowymi i kolejnymi miłościami życia. Z zespołem Ich Troje wydał dziewięć płyt (dziesięć, jeśli liczyć składankę "The best of"), a z kobietami pięć razy stanął na ślubnym kobiercu. Przez lata zmagał się z alkoholizmem, a nieprzemyślane inwestycje doprowadziły go do bankructwa.

Zdaje się, że po tych wszystkich dołkach i górkach, przyszedł czas na święty spokój. Wiśniewski dalej robi karierę sceniczną, twierdzi, że piąta żona jest tą ostatnią, a w dodatku odbił się od finansowego dna. Cieszy się, że problemy już za nim, choć właściwie... to wcale nie prawda.

Wiśniewski już nie jest bankrutem

Michał Wiśniewski ogłosił oficjalnie, że jest bankrutem, w 2018 roku. Pozbieranie się i jako takie odbudowanie finansów, a przynajmniej odbicie od dna, zajęło mu kolejne trzy lata.

Nagle wszyscy zerwali kontrakty, nikt nie chciał ze mną współpracować, banki zaczęły wypowiadać mi kredyty, nie mogłem mieć własnego konta. Już nawet nie wiedziałem, ile ja jestem winien i komu. Ja już byłem w ciężkiej depresji. W międzyczasie rozpada się moje kolejne małżeństwo - pewnie głównie przez moje problemy i alkohol, bo zacząłem zapijać te smutki...

- opowiadał w jednym z wywiadów zdegradowany gwiazdor.

Teraz jednak zaczął się rok 2022, a dla Wiśni to rok zmian i nowych szans. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post przyznał, że jest bardzo szczęśliwy w życiu prywatnym, a i finansowo dużo lepiej się mu wiedzie. Już nie jest bankrutem. Wyszedł na prostą.

W końcu skończyła się moja upadłość. Jestem wolny od wszelkich zobowiązań, mogę zacząć od nowa. To jest ważne, bo byłem kojarzony z bankructwem przez ostatnie lata. A teraz przede mną nowy rozdział. Bardzo się cieszę

- mówi czerwonowłosy celebryta.

Michał Wiśniewski może trafić za kratki

Michał Wiśniewski zapomniał jednak, że ciągle ciążą na nim poważne zarzuty. Gwiazdor ma być zamieszany w głośną aferę SKOK Wołomin. Zarzuca mu się obrót fałszywymi dokumentami i niespłacanie kredytu. Jeśli przestępstwa zostaną mu udowodnione, może trafić za kratki. Czy trafi? Wiśnia wierzy w swoją niewinność. - Wiem, że niczego nie zrobiłem, więc mam nadzieję, że to będzie bardzo dobry rok - mówi.