18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

BYŁA TAKA MŁODA

PIĘKNA MISS NIE ŻYJE! Zmarła po prostym, rutynowym zabiegu

23.06.2022  07:29
Zwyciężczyni tytułu miss zmarła po rutynowym zabiegu
Zwyciężczyni tytułu miss zmarła po rutynowym zabiegu Fot: Shutterstock

Prosty, rutynowy zabieg też może być niebezpieczny? Czasem nasze organizmy odmawiają posłuszeństwa, bywają nieprzewidywalne. Jak ciało miss, która chciała tylko wyciąć migdałki...

Gleycy Correia miała zaledwie 27 lat. W marciu bieżącego roku udała się na prosty zabieg wycięcia migdałków. Pięć dni po wizycie u lekarza doszło u niej do krwotoku. Zgłosiła się do prywatnej kliniki w  Macaé w południowo-wschodniej Brazylii. 4 kwietnia u kobiety doszło do poważnego ataku serca. Po nim 27-latka zapadła w śpiączkę.

Śpiączka trwała 77 dni. Niestety kobieta nie obudziła się. Gleycy Correia zmarła w szpitalu.

Miss Brazylii nie żyje

Jak na razie nie wiadomo oficjalnie, jaka jest przyczyna śmierci 27-latki. Przeprowadzono sekcję zwłok, jednak jej wyników nie podano do publicznej wiadomości. Rodzina zmarłej oskarża lekarzy wykonujących zabieg usunięcia migdałków o błąd. Bliscy twierdzą, że medycy musieli zrobić coś źle, nie wiedzą jednak. Nie wiadomo jeszcze, czy rodzina zmarłej Gleycy skieruje sprawę do sądu.

Gleycy Correia była brazylijską celebrytką. Sławę przyniósł jej udział w konkursie Miss Brazylii w 2018 roku. Plebiscyt zwyciężyła, została ogłoszona najpiękniejszą kobietę w kraju.

Niech Bóg przyjmie Cię księżniczko do siebie

- napisano na oficjalnym koncie poświęconym Miss Brazylii w mediach społecznościowych.

W życiu zawodowym Gleycy Correia poza show biznesem zajmowała się medycyną estetyczną.