18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

powodzi się

Kurzajewski dostał nową fuchę. PORZUCI CICHOPEK?

11.06.2022  15:21
Maciej Kurzajewski dostał nową pracę. Porzuci TVP i Cichpek?
Maciej Kurzajewski dostał nową pracę. Porzuci TVP i Cichpek? Fot: Pytanie na Śniadanie/Facebook

Maciej Kurzajewski nie może narzekać. Mimo prywatnych problemów związanych z plotkami o romansie, zawodowo wiedzie mu się wyśmienicie. Dostał nową posadę!

Maciej Kurzajewski kojarzył się kiedyś Polakom ze sportem, dziś na myśl o nim przed oczami stają plotki, mało ambitne treści śniadaniowe i Katarzyna Cichopek. Dziennikarz zdobył popularność jako prowadzący "Sportu" zaraz po głównym wydaniu "Wiadomości" TVP. Wielokrotnie zajmował się też prowadzeniem transmisji ważnych wydarzeń sportowych z kraju i świata.

Dziś sport poszedł jednak w odstawkę, a Kurzajewski zajął się treściami lekkimi - od pewnego czasu pracuje dla TVP jako prowadzący "Pytania na śniadanie". Poranną konferansjerkę odbimbuje w towarzystwie Katarzyny Cichopek, z którą zaprzyjaźnił się tak blisko, że po Polsce krążą plotki o ich romansie. A podsyca je fakt, że gwiazdka TVP ogłosiła rozwód ze swym mężem Marcinem Hakielem.

Kurzajewski dostał nową pracę

Wróćmy jednak do Macieja Kurzajewskiego. Prezenter dostał bowiem nową szansę od losu, a dokładniej nową pracę. Nie myślcie jednak, że wyrwie się z prorządowych mediów - nic z tych rzeczy. Po pierwsze, dalej będzie pracował w TVP pod okiem Jacka Kurskiego. Po drugie, nowa praca czeka go także w mediach państwowych - w Polskim Radiu.

Jak donosi portal Presserwis, Maciej Kurzajewski już w najbliższych dniach pojawi się na antenie Programu I Polskiego Radia, gdzie zajmie się współprowadzeniem audycji "Cztery pory roku". To nie koniec nowych obowiązków. Już za chwilę, czyli w wakacje, zaangażuje się w coroczny projekt radiowej jedynki - "Lato z radiem".