18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nieźle pojechał!

Orłoś zgasił Kurskiego. Jest dumny z opuszczenia TVP

01.03.2021  19:00
Maciej Orłoś zgasił Jacka Kurskiego
Maciej Orłoś zgasił Jacka Kurskiego Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

TVP po rozpoczęciu działalności propagandowej straciła wiele gwiazd telewizji. Odszedł między innymi Robert Makłowicz, Marzena Rogalska oraz Maciej Orłoś. Ostatni z wymienionych celebrytów w mocnych słowach odniósł się do niedawnej wypowiedzi Jacka Kurskiego.

W najnowszym wywiadzie dla Fakt.pl Jacek Kurski ostro skomentował odejście Marzeny Rogalskiej z Telewizji Polskiej. Odniósł się również do innych dziennikarzy, którzy za jego kadencji zakończyli współpracę z telewizją rządową.

Czułem to samo, co wtedy, gdy postanowił się rozstać z nami pan Makłowicz, pan Orłoś, pani Torbicka czy jeszcze inne osoby. Nic nie poczułem [...]. Telewizja sobie poradzi bez niektórych nazwisk i gwiazd, natomiast te gwiazdy sobie nie poradzą bez telewizji - stwierdził prezes TVP.

Do skandalicznej wypowiedzi Jacka Kurskiego odniósł się Maciej Orłoś, który na Facebooku zamieścił wpis z dotkliwym komentarzem.

Maciej Orłoś jest dumny z opuszczenia TVP

Były dziennikarz TVP bez owijania w bawełnę przyznał, że odejście z Telewizji Polskiej było najlepszą decyzją zawodową. jaką podjął w swoim życiu.

Przy okazji - przypomniały mi się słowa profesora Bartoszewskiego: Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto - podsumował Orłoś.

Maciej Orłoś przez 25 lat prowadził jedynkowy "Teleexpress". W 2016 roku podjął decyzję o rozwiązaniu współpracy z telewizją publiczną. Potem trafił do telewizji WP, jednak odszedł po dwóch latach. Obecnie dziennikarz prowadzi swój kanał na YouTube oraz współpracuje z Radiem Zet i Radiem Nowy Świat.