Like a virgin

Madonna jest lesbijką? Dokonała dziwacznego coming outu [WIDEO]

10.10.2022  09:20
Madonna jest lesbijką?
Madonna jest lesbijką? Fot: RUBA/BackGrid UK /East News

Legendarna gwiazda popu, Madonna, ogłosiła światu, że jest homoseksualna na swoim profilu na Tiktoku.

Ciężko powiedzieć, czy kuriozalne oświadczenie Madonny jest żartem, czy prawdziwą deklaracją. Otóż na swoim profilu na Tiktoku zamieściła nagranie, na którym rzuca majtkami do kosza z podpisem „Jeśli nie trafię, jestem lesbijką!” („If I miss, I’m Gay!”). I do kosza rzeczywiście nie trafia i chyba nawet nie miała takiego zamiaru, biorąc pod uwagę niedbałą technikę rzutu (wiem, o czym mówię, bo z rzutu piłką palantową miałem dwóję). Później kamera znowu pokazuje Madonnę, która ze swojego pudła jest bardziej niż zadowolona. To chyba jeden z najbardziej dziwacznych coming outów, jeśli nie był to jedynie żart.

Czy Madonna jest lesbijką?

Madonna sygnalizowała wielokrotnie, że interesują ją kobiety. Słynne były jej publiczne pocałunki z m.in. Christiną Aguilerą i Britney Spears. Jednak znane są jedynie jej związki z mężczyznami – była żoną Sean Penna i Guya Ritchie’ego, z tym drugim ma nawet dzieci.

To sprawia, że najbardziej prawdopodobną możliwością jest to, że Madonna jest po prostu biseksualna, co rzeczywiście czyniłoby ją „gay” i częścią społeczności LGBT+, której od lat jest ikoną.

Czytaj także