18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Not like a virgin

Madonna nago. Rozkraczyła się przed hejterami

Wojciech Kozicki
25.05.2020  13:12
Madonna mówi hejterom, że jej wszystko wisi
Madonna mówi hejterom, że jej wszystko wisi Fot: Instagram/nadonna

Madonna to nie tylko muzyka i przeboje, ale przede wszystkim kariera obfitujące w skandale. Królowa Popu chyba znowu chce zaistnieć, więc zaprezentowała się nago na Instagramie. Aż dziw bierze, że zdjęcie nie zostało ocenzurowane lub usunięte.

Madonna jeszcze pokaże nam jak się robi przeboje? Jak na razie pokazuje się jedynie nago. Na swoim Instagramie 61-latka zaprezentowała się w negliżu. W zasadzie to ma sobie stanik, ale jest całkowicie prześwitujący, więc wokalistka zaprezentowała swoje piersi w pełnej okazałości.

Madonna nago na Instagramie

Na szczęście ma zakryte „podwozie”. Jednak ostrzegamy, kuse majteczki zasłaniają niewiele. Internauci w komentarzach zwracają za to uwagę na jej srogo umięśnione udo.

Nie wszystkim jej fanom spodobało się tak wulgarne zdjęcie. Nazywają gwiazdę „babcią”, a fotkę uznają za zbyt pikantną, mającą jedynie zwrócić uwagę i zrobić aferę. Ona jednak tymi komentarzami się nie przejmuje.

Dla wszystkich, których to zdjęcia uraziło… Chciałabym się pochwalić, że ukończyłam studia wyższa na kierunku „Mam wyje*ane”. Dziękuję za pojawienie się na rozdaniu dyplomów – napisała Madonna Na Instagramie.

 

logo Tu się dzieje