18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za zmiana

Magda Gessler BEZ BURZY LOKÓW. Poznalibyście ją?

29.08.2020  13:25
Magda Gessler BEZ BURZY LOKÓW. Poznalibyście ją?
Magda Gessler BEZ BURZY LOKÓW. Poznalibyście ją? Fot: Damian Klamka/East News

Magda Gessler bez swojej burzy loków jest jak lato bez słońca. Każdy kojarzy polską restauratorkę właśnie z jej charakterystyczną fryzurą. Poznalibyście gospodynię Kuchennych Rewolucji bez jej czupryny?

Magda Gessler szturmem podbiła polską telewizję i internet, a jej wizerunek w naszych oczach na zawsze powiązany będzie z charakterystyczną czupryną blond loków. Jednakże restauratorka nie zawsze tak wyglądała.

Magda Gessler bez burzy blond loków

W młodości Magda Gessler zamiast burzy długich włosów, miała na głowie krótsze, rudawe loki. Jej zdjęcie z przeszłości z pewnością zadziwi niejednego, obecnego fana. Nic dziwnego, faktycznie zmiana jest kolosalna.

Na fotografii widzimy również małą Larę Gessler, która wkrótce sama zostanie mamą, czyniąc jednocześnie swoją rodzicielkę najszczęśliwszą babcią pod słońcem.

Myślicie, że Magda Gessler zdecyduje się jeszcze kiedyś na powrót do lżejszej fryzury? A może bez loków ta charyzmatyczna restauratorka już dla Was nie istnieje?

logo Tu się dzieje