18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękny prezent ślubny

Magda Gessler KOSZTÓW NIE LICZY. Uchyliła synowi nieba

30.08.2022  18:11
Magda Gessler inwestuje w szczęście syna
Magda Gessler inwestuje w szczęście syna Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Magda Gessler bardzo kocha swoją rodzinę, co można dostrzec w wielu gestach znanej restauratorki. Z okazji ślubu pierworodnego syna, gwiazda przeszła samą siebie.

Tadeusz Müller, pierworodny syn Magdy Gessler, w czerwcu 2022 roku wziął ślub z ukochaną Małgorzatą. Jego mama nie posiadała się ze szczęścia i chcąc nieba dziecku przychylić - zainwestowała w wyjątkowo kosztowny prezent.

Magda Gessler kupiła synowi niebywały prezent z okazji ślubu

Wszyscy znamy Magdę Gessler jako królową TVN, która od lat z sukcesem prowadzi słynne Kuchenne Rewolucje. Prywatnie jest ona jednak przede wszystkim kochającą żoną, matką i babką. Dowodzi tego na każdym kroku. Ślub najstarszego syna przeniósł ją w nowe rejony matczynej miłości.

Muszę powiedzieć, że lepiej się nie bawiłam nigdy. To wesele było wspaniałe. Jestem ogromnie dumna z Tadeusza i Małgorzaty, ponieważ to jest taka para, która jest dla siebie z powodu wielkiej miłości, szacunku do siebie, wzajemnej wiedzy. Rzadko się zdarzają młodzi ludzie, którzy łączą się na zasadzie pokrewieństw dusz i wrażliwości

- cytuje słynną restauratorkę Jastrząb Post.

Magda Gessler postanowiła zainwestować w dalszy rozwój miłości tej dwójki  i wykupiła dla nich podróż poślubną do Tajlandii. O takim prezencie marzy wielu nowożeńców! Taka teściowa to skarb?

Czytaj także