18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

idzie nowe

Magda Gessler NA PREZYDENTA!? Mówi co planuje, będziecie w szoku

12.12.2019  15:16
Magda Gessler NA PREZYDENTA!? Mówi co planuje, będziecie w szoku
Magda Gessler NA PREZYDENTA!? Mówi co planuje, będziecie w szoku Fot: Magda Gessler/Instagram

Barwny ptak, restauratorka, kobieta pełna kolorów i charyzmy rozpala Polaków. Jakie ma szanse w walce o fotel prezydencki? Możliwe, że bardzo duże. Właśnie ogłosiła swoją decyzję.

Magda Gessler na prezydenta! - grzmią fani restauratorki. Plotki o tym, że kobieta mogłaby stanąć do politycznej walki, pojawiają się już od tygodni. Choć mało kto o tym wie, pani Magda ma kompetencje lepsze, niż niejeden czołowy, polski polityk!

Posługuje się siedmioma językami, prywatnie zna się z wieloma głowami państw i monarchami. Ma zdrowy rozsądek i znakomite rozeznanie w polityce światowej i sprawach gospodarczych, które śledzi na bieżąco. Dzięki ojcu i pierwszemu mężowi – korespondentom prasowym – już od najmłodszych lat miała okazje spotykać najważniejszych polityków tego świata. Gościła w progach swoich restauracji kilkanaście koronowanych głów, prezydentów, premierów. Z większością do dziś jest w dobrych kontaktach

- mówią jej znajomi.

Czy pani Magda zdecyduje się na zmianę branży i poświęci gotowanie dla dobra Polski? Właśnie oznajmiła, jakie ma plany. Będziecie w szoku...

Gessler ma nowy plan

W ostatnich dniach, swoją kandydaturę w nadchodzących wyborach głowy państwa, potwierdził Szymon Hołownia. Ten odważny krok prezentera pchnął fanów Magdy Gessler do pisania jej wiadomości i namawiania do politycznej działalności. Bo "skoro Hołownia może", to czemu nie ona?

Restauratorka postanowiła więc dać polakom ostateczną odpowiedź. Wrzuciła na Instagram post, który wszystko wyjaśnia. Zostanie prezydentką... YouTuba. Oczywiście żartujemy, choć jest w tym żarcie cień prawdy. Pani Magda postanowiła pobawić się z kamerą i otwiera swój własny kanał w serwisie. A to oznacza, że z wielkiej polityki nici.

Przeczytaj więcej
Komentarze