18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Solidarna z Miszczakiem

Magda Gessler PORZUCA TVN?!

06.07.2022  19:10
Magda Gessler rzuci TVN i wyjedzie z Polski?!
Magda Gessler rzuci TVN i wyjedzie z Polski?! Fot: Piotr Molecki/East News

Magda Gessler raz na zawsze zniknie z anteny telewizji TVN?! To oznaczałoby z całą stanowczością koniec pewnej epoki. Cały ambaras ma związek z odejściem Edwarda Miszczaka. Czy gospodyni "Kuchennych Rewolucji" będzie aż tak solidarna?

Magda Gessler od wielu lat rozwesela telewizję TVN - poddając polskie restauracje kolejnym, kuchennym rewolucjom. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo może nam jej zbraknąć - chodzą słuchy, że celebrytka rozważa porzucenie telewizji, a może nawet wyjazd z Polski na stale.

Magda Gessler permanentnie tęskni za ukochanym mężem Waldemarem, z którym dzielą ją tysiące kilometrów. Nikogo nie dziwi więc fakt, że gwiazda myśli czasem o wyprowadzce z Polski na stałe. Gorzej jednak, że przy okazji bardzo źle ocenia nasz kraj. Tym bardziej w obliczu zmian, jakie zachodzą w jej stacji telewizyjnej.

Magda Gessler rzuci TVN i wyjedzie z Polski?!

Magda Gessler bardzo źle zareagowała na wieść o odejściu Edwarda Miszczaka, który przez wiele, wiele lat był dyrektorem programowym stacji. Wykreowane przez niego gwiazdy albo zmieniają teraz miejsce zatrudnienia, albo solidarnie z Miszczakiem po prostu rzucają swój zawód. Czy Gessler, którą wyjazd kusi już od dawna, również pójdzie w tę samą stronę?

Magda wiele zawdzięcza Edwardowi. To on zrobił z niej gwiazdę. Dla Magdy nieważna jest stacja. Wie, że i w Polsacie będzie numerem 1

- mówi informator "Super Expressu". 

"Wiem, że droga pod prąd nie zawsze przynosi owoce, ale dla mnie odwaga bycia sobą to najcenniejsza wartość. Dla mnie życie jest ponad wszelkie granice, które ludzie stawiają sobie w swoich głowach. Mam otwarte serce, kocham świat i każdego dnia idę dumnie przed siebie, bo wierzę, że to, co robię ma sens (...) Jestem nie do zatrzymania!" - napisała tymczasem ostatnio Magda Gessler w swoich mediach społecznościowych.

Jesteście gotowi na takie telewizyjne roszady?