18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec rewolucji

Magda Gessler WYJEDZIE Z POLSKI?!

20.12.2021  10:56
Magda Gessler wyjedzie z Polski.
Magda Gessler wyjedzie z Polski. Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Magda Gessler jest niekwestionowaną ulubienicą widzów telewizji TVN w Polsce. Ostatnio jednak krążą słuchy o tym, że zamierza ona opuścić nasz kraj na dobre. Jak telewizja TVN poradzi sobie w obliczu braku jej flagowej gwiazdy?

Magda Gessler od wielu lat rozwesela telewizję TVN - poddając polskie restauracje kolejnym, kuchennym rewolucjom. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo może nam jej zbraknąć - chodzą słuchy, że celebrytka rozważa wyjazd z Polski na stałe.

Chociaż ma tu rodzinę - która zresztą niedawno się powiększyła, bo jej córka Lara urodziła kobiecie wnuczkę, Nenę - Magda Gessler wciąż tęskni za ukochanym mężem Waldemarem, z którym dzielą ją tysiące kilometrów. Nikogo nie dziwi więc fakt, że gwiazda myśli czasem o wyprowadzce z Polski na stałe. Gorzej jednak, że przy okazji bardzo źle ocenia nasz kraj.

Magda Gessler rzuci TVN i wyjedzie z Polski?!

Jej związek nie jest łatwy - Waldemar jest znanym w Kanadzie lekarzem i tam mieszka i pracuje na stałe. Tymczasem Magda Gessler dzieli swój czas na pobyt w Polsce, podróże po świecie i realizacje programów TVN. W tym czasie tęsknota rozrywa serce tej kolorowej pary.

Kochamy się bardzo, ale z czasem trzeba było zaakceptować rozłąkę. Tęsknię za mężem bardzo, a on za mną, dlatego potrafimy czasem przegadać długie godziny przez telefon. Przez wiele miesięcy w czasie pandemii Kanada była zamknięta i nie mogłam do niego jeździć, ale spotykaliśmy się w Polsce albo za granicą - w Hiszpanii, we Francji, we Włoszech, czyli tam, gdzie ludzie kochają życie. To było piękne i bardzo romantyczne

- mówiła o tym związku Magda Gessler w rozmowie z "Na żywo".

Magda Gessler na razie myśli o tym, co uczynić i póki co nie zmienia sprawdzającego się od lat schematu. Będzie latać do swojego ukochanego, a przy okazji żałować tego, jak wygląda aura społeczna w Polsce.

"Będę do niego latać i odwiedzać go, tak jak robię to od lat. A jeśli mielibyśmy razem zamieszkać, to na pewno wybralibyśmy wspólnie kraj, w którym żyje się radośnie. Kanada jest miejscem trudnym do życia, ludzie są zamknięci w sobie i zbyt poukładani. A i ja, i mój mąż kochamy życie i jesteśmy otwarci na innych. Marzę o Hiszpanii, bo tam się żyje, a u nas, w Polsce się trwa. Tutaj nienawiść, z czym walczę na wszelkie sposoby, jest na porządku dziennym, natomiast wciąż brakuje uśmiechu i radości" - wyznaje Magda.

Zgadzacie się z jej osądem?

Czytaj także