18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cud życia

Magda Gessler atakuje wnuczkę włosami. Słodkie?

27.01.2021  14:11
Magda Gessler jako babcia
Magda Gessler jako babcia Fot: DZIENNIK LODZKI/Polska Press/East News

Magda Gessler niedawno po raz pierwszy została babcią malutkiej Neny. Córka restauratorki - Lara Gessler sprawiła, że jej matka jest najszczęśliwszą kobietą na świecie. To, z jaką czułością podchodzi do wnuczki, niejednego rozczuli.

W polskim show-biznesie coraz częściej mamy szansę obserwować nie tylko relacje rodzic-dziecko, ale również babcia/dziadek-wnuki. Ostatnio do tej drugiej drużyny dołączyła Magda Gessler. Jej córka, Lara urodziła bowiem swoje pierworodne dziecko.

Córeczka Lary Gessler - Nena rozświetliła całą rodzinę. Zarówno Magda Gessler, jak i jej były mąż Piotr Gessler z miejsca zakochali się w nowym członku rodziny. W internecie można znaleźć wzruszające momenty z życia Gesslerów, publikowane często przez samą Larę.

Magda Gessler rozbawia wnuczkę

Ostatnio na Instagramie kobiety pojawiła się jej mama, Magda Gessler, która czule bawi się na filmiku z małą Neną. Restauratorka i niekwestionowana królowa TVN zarzuca swoimi pięknymi blond lokami ku uciesze noworodka. Całą scenę z rozrzewnieniem obserwowała młoda matka, która jest zachwycona relacją dziadków z noworodkiem.

Wszystkiego najlepszego dla naszej kochanej Babci Magdusi. Nigdy nie sądziłam, że zobaczę Ciebie w takim wydaniu... Taką rozczuloną i przejęta. Dziękuję, że tu jesteś. Dla Neny i dla mnie 

- napisała Lara Gessler, kierując te słowa do swojej mamy.

Poniżej zamieszczamy również równie urocze zdjęcie, na którym to dziadek trzyma na rękach małą Nenę. Lara Gessler zdecydowanie ma szczęście, bo widać, że może liczyć na pomoc i wsparcie od swojej rodziny.

Życzymy całej familii wszystkiego dobrego, a małej Nenie radosnego dzieciństwa w gronie osób, które tak mocno ją kochają. Serca rosną, kiedy patrzy się na takie sceny i szczęśliwe dziecko, które dopiero zaczyna swoje życie.

logo Tu się dzieje