18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oto lista kochanków

Magda Gessler była BARDZO KOCHLIWA

04.05.2022  08:17
Magda Gessler była bardzo kochliwa. Oto cała lista
Magda Gessler była bardzo kochliwa. Oto cała lista Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Magda Gessler jest niezwykle temperamentną kobietą, co przekłada się na jej życie uczuciowe. Restauratorka miała wielu kochanków, zanim ustatkowała się u boku swojego ukochanego Waldemara. 

Magda Gessler to kobieta wulkan. Chociaż już dawno przekroczyła 60-ty rok życia - w ogóle nie wygląda i nie czuje się na swoje lata. Do tego jeszcze niedawno jej życie uczuciowe kwitło.

Magda Gessler i jej liczni kochankowie

Magda Gessler nie stroniła od romansów, a jej miłość była równie gorąca i apetyczna jak kuchnia, w której jest niekwestionowaną królową. Syn gospodyni Kuchennych Rewolucji TVN - Tadeusz Müller, w rozmowie z Faktem wyjawił, że matka w swojej autobiografii nie szczędziła czytelnikom bardzo pikantnych szczegółów.

Mimo że mama udzieliła już wielu wywiadów, to większość jej barwnego życia jest jeszcze nieznana. Podczas pisania nie hamowała się w niczym, dzięki książce poznamy szczegóły jej związków z ukochanymi mężczyznami i jej małżeństw. Mogę zagwarantować, że będą to naprawdę ciekawe historie

- powiedział syn gwiazdy TVN.

Magda Gessler ze szczegółami opisała swoje życie uczuciowe. Na liście jej kochanków znajduje się między innymi Piotr Adamczyk, słynny polski aktor najbardziej znany z brawurowej roli Jana Pawła II.

Później Magda Gessler wdała się w płomienny romans z młodym kelnerem - panem Dariuszem. Na liście jej adoratorów znaleźli się także tajemniczy Jacek i Volkhart Müller (pierwszy mąż i ojciec syna Tadeusza). Jej kolejny mąż - Piotr Gessler podbił jej serce, mimo iż jako pierwszy umówił się z nią jego brat Adam. Z tego małżeństwa narodziła się córka Lara Gessler.

Obecnie Magda Gessler jest żoną mieszkającego w USA Waldemara Kozerawskiego, który jest cenionym kardiologiem. Z całą pewnością ich uczucie to wyjątkowo płomienna relacja, tak, jak i całe życie znanej restauratorki.