18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odwaga lwicy!

Magda Gessler grasuje w sieci bez makijażu. Co za FOTO

11.01.2021  11:51
Magda Gessler bez makijażu
Magda Gessler bez makijażu Fot: TRICOLORS/East News

Magda Gessler ma dystans do siebie i słynie z tego, że w pełni akceptuje swoje ciało. Gwiazda TVN opublikowała w sieci bardzo odważne zdjęcie, które jej fani pokochali natychmiast gorącym uczuciem. Piękna?

Magda Gessler od lat buduje imperium złożone przede wszystkim z ogromnej sympatii i miłości jej wiernych fanów. Restauratorka TVN słynie z ciętego języka, szczerości i dystansu do siebie. Królowa Besos nie zamierza się niczego wstydzić.

Magda Gessler bez makijażu

Ostatnio z całą mocą to udowodniła. Najpierw wstawiła na swój Instagram zdjęcie, na którym jej twarz zdobi wygładzający i odmładzający filtr, a potem... potem postawiła na stuprocentową naturalność. Zdjęcie, na którym nie ma nawet grama makijażu - zrobiło jeszcze większą furorę niż to odmłodzone. Sami zobaczcie, na której z tych fotografii Magda Gessler bardziej Wam się podoba.

Taka reakcja fanów ma swoje źródło prawdopodobnie w tym, że wszyscy powoli mamy dość cukrowego świata internetu i show-biznesu. Cieszymy się, kiedy w publicznej przestrzeni widzimy coś bezsprzecznie naturalnego. Magda Gessler zdjęciem bez makijażu przysporzyła sobie jeszcze większej liczby fanów. Zachwyceni chwalili ją w komentarzach:

Naturalnie jeszcze piękniej! Ogromną klasą jest pogodzenie się z czasem i znoszenie go tak wspaniale!

Polska królowa nie ma wieku.

Jest Pani jedyna w swoim rodzaju i wyjątkowa

- pisali oczarowani jej odwagą.

Trudno odmówić Magdzie Gessler wyróżniania się na tle innych celebrytów. Miłe dla oka są jej szczere i pozbawione sztuczności zachowania na tak popularnych portalach, jak Instagram. Z ciekawością będziemy śledzić dalsze poczynania gwiazdy TVN.

Przeczytaj więcej
Komentarze