18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szlachetnie!

Magda Gessler karmi ludzi za 1 zł. Zachwyconych nie brakuje

11.12.2020  16:37
Magda Gessler zupy dla seniorów
Magda Gessler zupy dla seniorów Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Magda Gessler karmi starszych ludzi za symboliczną złotówkę. Restauratorka wyszła w jednym ze swoich lokali z wyjątkową ofertą dla seniorów. W taki sposób gwiazda telewizji TVN chce im pomóc w trudnym czasie pandemii.

Magda Gessler w swojej restauracji "u Fukiera" na Starym Mieście rozpoczęła niesamowitą akcję skierowaną do seniorów. Restauratorka od poniedziałku do piątku za złotówkę serwuje seniorom pyszną zupę. W taki sposób chce im pomóc w czasie trwającej pandemii koronawirusa.

Magda Gessler od poniedziałku do piątku z okna swojej restauracji serwuje gorące dania osobom starszym. Wszyscy, którzy przekroczyli już 60. rok życia, mogą skorzystać z oferty gwiazdy TVN. Co ciekawe, sama restauratorka ma już 67 lat, ale nie planuje przestać pomagać bardziej potrzebującym rówieśnikom.

Magda Gessler serwuje zupy za 1 zł

Magda Gessler nie przejmuje się też tym, że przez decyzję rządu o zamknięciu restauracji - jej dochody szybko spadają. Nadal utrzymuje wszystkie lokale i wypłaca pensje pracownikom, a do tego angażuje się w działalność niemalże charytatywną. Sama często osobiście serwuje gorące zupy seniorom. Zachwyconych babć i dziadków nie brakuje.

Chociaż na ogół ceny u Magdy Gessler zwalają z nóg, w czasie pandemii koronawirusa nie patrzy na takie zyski, tylko stara się pomóc najbardziej potrzebującym. Z całą pewnością ludzie są oczarowani jej wielkim sercem.

Ta akcja powstała spontanicznie, ponieważ seniorzy są dla nas ważni! Ten rok jest ciężki dla każdego, szczególnie dla nich. Chcemy się do nich uśmiechać. A ponieważ najlepiej umiemy gotować, to ten uśmiech będzie w postaci pysznej zdrowej, pożywnej zupy. Zupa jest codziennie inna. Pachnąca, aromatyczna, rozgrzewająca. Przygotowana na najlepszych produktach od naszych lokalnych dostawców

- mówiła "Super Expressowi" Magda Gessler.

Magda Gessler serwuje seniorom zupy bardzo wykwintne. Dla przykładu serwowano już krem z dyni na wiejskiej śmietanie z dodatkiem sera gruyere. Z całą pewnością wielu z nich długo nie zapomni takich doznań smakowych, jakie gwarantuje im gwiazda TVN.

Czytaj także
Przeczytaj więcej