18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wyjedzie?

Gessler ma dosyć Polski! "Czuję potrzebę ODCZADZENIA"

30.05.2022  20:54
Magda Gessler wyjedzie z Polski?!
Magda Gessler wyjedzie z Polski?! Fot: Mateusz Jagielski/East News

Magda Gessler ma serdecznie dosyć Polski?! Najbardziej znana restauratorka z pewnością by wyjechała, gdyby nie sprawy kuchenno-zawodowe. Rozumiecie nastrój, który ją w naszym kraju ogarnął?

Magda Gessler od wielu lat rozwesela telewizję TVN - poddając polskie restauracje kolejnym, kuchennym rewolucjom. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo może nam jej zbraknąć - chodzą słuchy, że celebrytka rozważa wyjazd z Polski na stałe.

Magda Gessler na stałe opuści Polskę?!

Chociaż ma tu rodzinę - między innymi córka Lara urodziła kobiecie wnuczkę, Nenę - Magda Gessler wciąż tęskni za ukochanym mężem Waldemarem, z którym dzielą ją tysiące kilometrów. Poza tym jest już zwyczajnie naszym krajem zmęczona.

"Są raje, do których można uciec. Moimi są Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie. Panują tam wspaniałe zasady życia. Odpowiedzialność państwa za obywateli jest niezwykła. Poczucie godności ludzkiej istnieje w tamtej części świata mocniej niż u nas. W Polsce człowiek, który wziął kredyt, nie istnieje. Większość ludzi to więźniowie systemów bankowych, które tworzą zniewolenie wszelkich uczuć, emocji oraz poglądów" - powiedziała zaskakująco szczerze Magda Gessler w wywiadzie dla „Wprost”.

Moja sekta „Kuchennych rewolucji” pomaga mi przeżyć to, co się dzieje w naszym kraju. W momencie, gdy kończę zdjęcia, uciekam. Czuję potrzebę odkadzenia, odczadzenia. Poza Polską nie jestem znana, sławna, nie jestem na świeczniku

- dodała.

Rozumiecie takie podejście do życia i tego rodzaju potrzeby?