18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wow

Magda Gessler ma wyjątkową Wigilię. Prawda wyszła na jaw

23.12.2020  18:31
Magda Gessler na Wigilię
Magda Gessler na Wigilię Fot: Piotr Molecki/East News

Magda Gessler ma wyjątkową Wigilię. Każdy z ciekawości dowiedziałby się, jakie potrawy serwuje królowa polskich restauracji u siebie. Na szczęście uchylono w końcu rąbka tajemnicy.

Magda Gessler ujawniła, jakie rzeczy znajdują się w jej świątecznym menu. Będziecie w szoku, co na swoim stole serwuje królowa Kuchennych Rewolucji TVN. Kulisy rodzinnych Wigilii uchylił przed fanami Tadeusz Müller - najstarszy syn restauratorki. 

Magda Gessler i jej Święta Bożego Narodzenia

Jak się okazało w rozmowie z "Faktem" - Magda Gessler nie ma wielkiej mocy sprawczej na Święta. Jak to w ogóle możliwe? Otóż tego dnia restauratorka nie stoi przy garach - to jej dzieci: Lara i Tadeusz przejmują stery.

Dbamy, żeby już 24 grudnia mogła sobie odpocząć. Ona kocha święta, ale przygotowuje potrawy wcześniej, oczywiście barszcz wigilijny bez mięsa jest jej popisowym daniem. A w same święta to my z Larą rządzimy w kuchni

- powiedział "Faktowi" Müller.

Na szczęście dzieci wybitnej osobowości kulinarnej również potrafią gotować wprost fenomenalnie, dlatego w ich domu Święta są z całą pewnością niesamowicie barwne i smaczne.

Święta w naszym domu zawsze były multikulturowe, a na stole pojawiały się nie tylko polskie potrawy. Zawsze jest papryka faszerowana dorszem, pieczony w soli kulbin z sosem holenderskim, zupa bisque z owoców morza

- zdradzał Tadeusz.

W tym roku Święta Bożego Narodzenia będą dla Magdy Gessler podwójnie wyjątkowe - niedawno została bowiem babcią małej Neny i teraz po raz pierwszy spędzie gwiazdkę jako seniorka rodu.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze