18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

TVN to za mało?

Magda Gessler na stałe WYJEDZIE Z POLSKI?!

07.06.2021  13:37
Magda Gessler wyjedzie z Polski?!
Magda Gessler wyjedzie z Polski?! Fot: Jakub Kaminski/East News

Magda Gessler jest niekwestionowaną ulubienicą widzów telewizji TVN w Polsce. Ostatnio jednak krążą słuchy o tym, że zamierza ona opuścić nasz kraj na dobre. Co stoi za taką decyzją gwiazdy Kuchennych Rewolucji?

Magda Gessler od wielu lat rozwesela telewizję TVN - poddając polskie restauracje kolejnym, kuchennym rewolucjom. Wszystko wskazuje jednak na to, że już niedługo może nam jej zbraknąć - chodzą słuchy, że celebrytka rozważa wyjazd z Polski na stałe.

Chociaż ma tu rodzinę - która zresztą niedawno się powiększyła, bo jej córka Lara urodziła kobiecie wnuczkę, Nenę - Magda Gessler wciąż tęskni za ukochanym mężem Waldemarem, z którym dzielą ją tysiące kilometrów.

Magda Gessler rzuci TVN i wyjedzie z Polski?!

Jej związek nie jest łatwy - Waldemar jest znanym w Kanadzie lekarzem i tam mieszka i pracuje na stałe. Tymczasem Magda Gessler dzieli swój czas na pobyt w Polsce, podróże po świecie i realizacje programów TVN. W tym czasie tęsknota rozrywa serce tej kolorowej pary.

Waldek... Waldusiu. Minęło 17 lat i 15 lat po naszym weselu. Jestem w Krakowie. Bez Ciebie. I to jest bardzo smutne. Strasznie cię kocham i chcę wszystkim powiedzieć, że już niedługo będziemy razem. Duże buzi! Jesteś wspaniały, że wytrzymałeś tyle czasu ze mną. Mam nadzieję, że już będziemy razem, nie tak daleko, tylko tuż-tuż obok siebie. Kocham cię. Niech żyje Magda i Walduś

 – mówiła na Instagramie.

Te słowa wskazują na to, że Magda Gessler już niedługo dołączy do swojego męża. Czy oznacza to, że na stałe przeniesie się go Kanady? Jeśli tak, nie zdziwiłoby nas, że od tego momentu to w tamtym kraju kobieta przeprowadzałaby swoje kuchenne rewolucje.

logo Tu się dzieje