18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Afrodyta po repolonizacji?

Gessler nago w wannie. Wszędzie piana, a ona rozebrana

24.10.2022  15:16
Magda Gessler nago w wannie. Afrodyta po repolonizacji?
Magda Gessler nago w wannie. Afrodyta po repolonizacji? Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Magda Gessler to nie tylko surowa jurorka w programie „Master Chef” i pstrokata restauratorka w show „Kuchenne Rewolucje”. To też piękna kobieta. Udowodniła to oszałamiającym zdjęciem w kąpieli. Gessler nago? Instagram oszalał!

Magda Gessler to najbardziej kolorowy ptak polskiego show biznesu. Ze smakiem zmienia polską gastronomię i kulinarne gusta Polaków. Teraz postanowiła zaprezentować się prywatnie i pikantnie. Spodziewaliście się, że mama Lary Gessler zapozuje w pianie w kąpieli? To trzymajcie się mocno, wasze marzenie się spełniło.

Magda Gessler nago w kąpieli. Co za zdjęcia!

Magda Gessler urządziła sobie iście królewską kąpiel. Ilość piany jest imponująca, a spojrzenie gwiazdy zalotne. Oczywiście, chociaż restauratorka zanurzała się w wannie, nie zrezygnowała z makijażu i biżuterii.

Na drugim zdjęciu widać nieco więcej. Piana przykrywa bujne loki Magdy Gessler, ale odsłania już nie tylko twarz, ale także dekolt oraz zawieszony na szyi złoty wisiorek – relacjonuje portal Plejada.

Magda Gessler nago w wannie. Łazienkowe rewolucje
Magda Gessler nago w wannie. Łazienkowe rewolucje Fot: Instagram
Magda Gessler nago w wannie. Łazienkowe rewolucje
Magda Gessler nago w wannie. Łazienkowe rewolucje Fot: Instagram
Czytaj także