18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Droga impreza

Magda Gessler oferuje catering świąteczny. Ceny potraw zwalą Was z nóg

22.12.2019  15:00
Magda Gessler oferuje catering świąteczny. Ceny potraw zwalą Was z nóg
Magda Gessler oferuje catering świąteczny. Ceny potraw zwalą Was z nóg Fot: Michal WARGIN/East News

Magda Gessler ma ofertę dla swoich fanów, którym niekoniecznie chce się gotować na Święta. Jest możliwość zamówienia cateringu znanej restauratorki. Problem w tym, że ceny potraw mogą przyprawić Was o zawrót głowy.

Magda Gessler jest osobą niezwykle przedsiębiorczą. Podbiła serca Polaków jako samozwańcza: "kreatorka smaku i stylu" oraz gospodyni Kuchennych Rewolucji na antenie telewizji TVN.

Poza tym, restauratorka zrobiła zawrotną karierę w mediach społecznościowych i bardzo lubi dzielić się z fanami swoim prywatnym życiem - np. poprzez publikowanie zdjęcia z tatą.

Magda Gessler i zabójczo drogi catering świąteczny

Nie da się ukryć, że wszystko, czego Magda Gessler się dotknie - zamienia się w złotówki. Aktualnie celebrytka postanowiła nie tracić czasu i skorzystać finansowo również na Świętach Bożego Narodzenia.

Magda Gessler oferuje catering świąteczny, który możemy u niej zamówić. Wśród dań, jakie przygotowali jej kucharze na ten świąteczny czas, możemy znaleźć: kapustę z grzybami i pigwą, barszcz czerwony na zakwasie, pierogi z kapustą i grzybami, karpia po żydowsku, szczupaka faszerowanego oraz zupę grzybową, a także wiele innych pyszności.

Brzmi i wygląda świetnie? Owszem, ale do tego miodu czas dodać łyżkę dziegciu, a będą nią... ceny! Magda Gessler zabójczo wysoko wyceniła świąteczne potrawy sygnowane jej nazwiskiem.

Dla przykładu: niemal litr zupy grzybowej to koszt 55 zł, 100 g szczupaka z chałką, rodzynkami i migdałami to 45 zł, karp po żydowski to 39 zł za 250 g, za 6 sztuk pierogów zapłacimy 45 zł, za 0,5 kg bigosu z pigwą zakupimy za 65 zł. 

Macie ochotę na takie smakołyki, a może zadowolicie się znacznie tańszym bigosem własnej roboty?

Przeczytaj więcej
Komentarze