18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok i niedowierzanie

Ziemia runęła w posadach. Magda Gessler pokazała się bez włosów

18.05.2020  18:22
Ziemia runęła w posadach. Magda Gessler pokazała się bez włosów
Ziemia runęła w posadach. Magda Gessler pokazała się bez włosów Fot: Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler postanowiła zszokować wszystkich Polaków. Na Instagramie pokazała się w wydaniu bez swoich charakterystycznych blond loków. Ostrzegamy, że tego widoku potem nie da się już zapomnieć. 

Magda Gessler od zawsze bardzo dba o swój wygląd. Na wizji jest w pięknych, kolorowych sukniach. Na głowie zaś ma burze blond loków, która zdecydowanie jest jej znakiem rozpoznawczym. Tym razem jednak restauratorka postanowiła zszokować Polaków.

Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym próżno szukać jej bujnej czupryny. Przeciwnie, widzimy jedynie kilka jasnych włosków, które w niczym nie przypominają tego, co zaobserwować można w telewizji.

Magda Gessler bez loków. Świat się kończy!

Publikując to zdjęcie, Magda Gessler chciała wyrazić dezaprobatę z powodu tego, co dzieje się w ostatnich dniach w kraju. Głównie miała na myśli zapewne ogromne zamieszanie, które ma miejsce w radiowej Trójce. Do tego dochodzi ostatni strajk przedsiębiorców w Warszawie. 

Włosy dęba stają i formują się w kok... A nie loki... Jak się patrzy, co tu się działo w Warszawie... Oj... Niefajnie

- napisała Magda Gessler na Instagramie.

Czyżby jednocząc się z oburzonymi Polakami, Magda Gessler pokazywała, że nawet ważny w przypadku osoby publicznej wygląd nie jest dla niej najistotniejszy? Jeśli tak, to pozostaje nam tylko pochwalić jej postawę.

Czytaj także
Przeczytaj więcej