Podobni?

Magda Gessler pokazała tatę na Instagramie. Internet oszalał

21.12.2019  11:55
Magda Gessler pokazała tatę na Instagramie. Internet oszalał
Magda Gessler pokazała tatę na Instagramie. Internet oszalał Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Magda Gessler totalnie wkręciła się w świat internetu. Restauratorka dzieli się ze swoimi fanami wieloma prywatnymi sprawami. Teraz pochwaliła się kontaktem ze swoim ojcem. 

Magda Gessler jak na osobę, która nie urodziła się w czasach największego rozkwitu technologii, zaskakująco dobrze radzi sobie z mediami społecznościowymi. Jej spontaniczne, często pełne błędów wpisy podbiły serca internautów swoją autentycznością.

Ikona Kuchennych rewolucji bardzo lubi chwalić się swoim szczęściem rodzinnym. Na ogół pokazuje na Instagramie swoje dzieci i męża, ale najwyraźniej postanowiła pójść o krok dalej i pochwalić się tatą.

Magda Gessler pokazała tatę

Magda Gessler i Mirosław Ikonowicz na jednym zdjęciu wyglądają jak wzór kontaktów typu: "ojciec-córka". Restauratorka oczywiście poświęciła chwilę na napisanie paru ciepłych słów o swoim rodzicielu.

Nie ma to jak z tatą... Kochany mój...  Zawsze pomocny i wspierający przystojniak

- napisała, nie szczędząc charakterystycznych dla siebie wielokropków. 

Warto dodać, że pan Mirosław ma za sobą bardzo aktywne życie zawodowe i całkiem pokaźną karierę. Był przez ponad 60 lat reporterem i korespondentem Polskiej Agencji Prasowej. Został odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Podpisujemy się pod komentarzem jednego z fanów Magdy: taki tata to skarb!

Przeczytaj więcej
Komentarze