18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ILE?!

Magda Gessler pozamiatała. Cena za jej makowca zwali Was z nóg!

21.12.2020  17:52
Magda Gessler i cena za makowca
Magda Gessler i cena za makowca Fot: TRICOLORS/East News

Magda Gessler kwitnie w okresie przedświątecznym, podobnie jak jej restauracyjne interesy. Za pysznego makowca sygnowanego jej nazwiskiem trzeba zapłacić krocie.

Magda Gessler jest najbardziej znaną, polską restauratorką. Od lat jej nazwisko kojarzy się Polakom z pozytywną rewolucją i chętnie ufają jej oni w kwestiach wyżywienia.

Magda Gessler w okresie przedświątecznym dosłownie kwitnie. Udziela kulinarnych rad, pomaga potrzebującym i z powodzeniem prowadzi swoje kulinarne biznesy. W jednej z jej cukierni można zakupić ciasta kojarzące się ze świętami.

Magda Gessler i cena za jej makowca

Królem świątecznych ciast w Polsce zdecydowanie jest makowiec, daleko za nim plasuje się sernik. Jeden z reporterów portalu o2.pl wybrał się do cukierni Magdy Gessler - Słodki Słony i tam zakupił jedną sztukę takiego ciasta.

Jakież było jego zdziwienie, gdy przy kasie dowiedział się, że za kilogram makowca u Magdy Gessler trzeba zapłacić... 110 złotych! To bardzo duża kwota, ale pamiętać należy, że główna restauratorka TVN zawsze stawia na produkty wysokiej jakości, więc nie ma wątpliwości, że jej makowiec będzie nie tylko pyszny, ale również maksymalnie zdrowy.

Dla porównania dodać jednak należy, że za makowiec np. z popularnej sieci supermarketów Lidl zapłacić trzeba jedynie... 30 złotych. To faktycznie kolosalna różnica.

Oczywiście, zawsze można poświęcić trochę czasu i przygotować ciasto samodzielnie w domu. Wiadomo jednak, że w momencie trwania świątecznych przygotowań najtrudniej właśnie o znalezienie wystarczającej ilości czasu na zrobienie wszystkiego samemu.

Planeta życzy czytelnikom wesołych, smacznych Świąt Bożego Narodzenia!

Przeczytaj więcej
Komentarze