18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezła decyzja

Magda Gessler rozda pączki ZA DARMO. Taki Tłusty Czwartek

09.02.2021  20:21
Magda Gessler rozda pączki
Magda Gessler rozda pączki Fot: TRICOLORS/East News

Magda Gessler wyszła naprzeciw potrzebom Polaków i postanowiła rozdawać pączki na Tłusty Czwartek prawie za darmo. Po ostatnich doniesieniach to znaczący zwrot akcji. Spodziewalibyście się takiej decyzji po królowej TVN?

Magda Gessler postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom Polaków. Tłusty Czwartek zbliża się do kraju wielkimi krokami i wszyscy wiemy, że tego dnia mnóstwo osób ruszy na poszukiwanie najtańszych pączków.

Do tej pory pączki tworzone przez Magdę Gessler w jej lokalach należały zdecydowanie do tych najdroższych. W internecie zawrzało, kiedy okazało się, że za jedno słodkie ciasteczko zapłacimy aż... 11 złotych. W związku z rosnącą falą krytyki królowa TVN postanowiła zareagować i zaskoczyła chyba wszystkich. Teraz jej pączki można otrzymać prawie za darmo, nie tracąc przy tym na znakomitej jakości.

Magda Gessler rozdaje pączki na Tłusty Czwartek

Co prawda promocja, którą zapewniła Magda Gessler, dotyczy seniorów, ale i tak wiele osób doceni jej gest. To nie pierwszy raz, kiedy restauratorka kieruje swoje działania w sposób pozytywny dla seniorów.

Pączek dla seniora U Fukiera za 1 zł! W Tłusty Czwartek Magda Gessler przygotowała niespodziankę dla seniorów. W okienku U Fukiera, każdy senior będzie mógł kupić pączka za 1 zł. Seniorzy, zajrzyjcie w czwartek do okienka U Fukiera! Juniorzy, dajcie znać seniorom. Zapraszamy

- ogłosiła restauracja Magdy Gessler, mieszcząca się na Starym Mieście.

Już kiedyś w ten sposób gwiazda Kuchenny Rewolucji rozdawała zupę za 1 złoty. Z pewnością jej akcja będzie się cieszyła ogromnym zainteresowaniem, w końcu Magda Gessler jest w tym kraju kulinarnym autorytetem.