18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Królowa TVN

Magda Gessler sprzeda swoje ŻYCIE za miliony monet

22.05.2021  12:06
Magda Gessler i film
Magda Gessler i film Fot: Jakub Kaminski/East News

Magda Gessler od lat ma status królowej telewizji TVN. Restauratorka jest znana, lubiana i zamożna - wkrótce będzie jeszcze bardziej majętna, niż mogliśmy się spodziewać. Wszystko za sprawą jednej, prostej decyzji - kobieta sprzeda swoje życie.

Magda Gessler ma bardzo ciekawe życie, obfitujące w wiele historii nadających się na ekranizację. 68-letnia restauratorka i gwiazda telewizji TVN najwyraźniej zdaje sobie z tego sprawę i zamierza to jak najszybciej wykorzystać.

Gwiazda „Kuchennych rewolucji” zdradziła prasie, że reżyserzy ustawiają się do niej w kolejce - by dała im prawo do zekranizowania swojego życia. Jak dowiedział się „Super Express” za prawa autorskie Magda Gessler może otrzymać bardzo wysoką kwotę, za którą spokojnie dałoby się kupić np. piękny dom. 

Magda Gessler zarobi KROCIE?!

Kolorowe życie Magdy Gessler obfitowało w wielkie miłości, przygody, taniec, śpiew i podróże. Z całą pewnością gwiazda TVN jest kolorowym ptakiem i zamierza to teraz wykorzystać. Jest przekonana, że to byłby hit.

Pokazanie tych różnych światów, w których byłam, tych kolorów, tych smaków, tych uczyć, tych wrażeń, to byłby drogi film do zrealizowania

– powiedziała Gessler podczas czatu na Instagramie znanej księgarni.

Za same prawa autorskie do tej historii gwiazda otrzymałaby między 500 a 600 tys. zł. Okazuje się, że są chętni, by zapłacić tak duże pieniądze. "Jest parę osób w kolejce, które chcą go realizować i życzę im powodzenia. Zobaczymy, kogo wybierzemy" – dodała restauratorka.

Być może Magda Gessler przy okazji zdecydowałaby się również na wyjawienie kilku czarnych sekretów ze swojego życia. To wzbudziłoby jeszcze większe zainteresowanie potencjalnych widzów - jesteśmy przekonani.

logo Tu się dzieje