18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

luksus dla nielicznych

Magda Gessler zwariowała? Ceny z kosmosu w jej nowym lokalu

20.10.2020  13:11
Magda Gessler sprzedaje rosół po 60 złotych
Magda Gessler sprzedaje rosół po 60 złotych Fot: DZIENNIK LODZKI/Polska Press/East News

Magda Gessler znów zaszalała z cenami. Znana restauratorka oburzyła fanów kosztem zupy w nowym lokalu. Teraz tłumaczy - za luksus trzeba płacić.

Popularna restauratorka i celebrytka, która swym życiem wśród pączków i bigosu kocha dzielić się na Instagramie, otworzyła nowy biznes. Magda Gessler próbowała już sprzedawać parówki i ukręciła własne lody, jednak najlepiej idzie jej otwieranie kolejnych restauracji.

Lokali pani Magda Gessler ma już wiele, a wszystkie cieszą się świetną renomą. Problem jest tylko z jednym - otwartym niedawno na warszawskim Wilanowie. "Słodki Słony Familia" Magda Gessler założyła razem z synem Tadeuszem Müllerem. Sława restauratorki i jej utalentowanej latorośli przyciągnęła oczywiście klientów. Ci się jednak niemiło zaskoczyli.

Ceny z kosmosu w nowym lokalu Magdy Gessler

Okazało się, że ceny w nowym lokalu są... stosunkowo wysokie. Dla przykładu słodka drożdżówka z makiem kosztuje szalone 16 złotych, a słoik rosołu... 60 złotych!

Ceny oburzyły klientów i fanów, którzy zgodnie orzekli, że pani Magda na głowę upadła. Restauratorka też się oburzyła - oburzeniem. Nie rozumie, jak ktoś mógł oczekiwać niższych cen jej produktów, wszak to towar luksusowy!

Uwaga!!! Afera zupowa!!! Puszczam do was oko z sympatią i niedowierzaniem...

- pisze zaskoczona Magda Gessler.

Słodki Słony to tradycja i jakość. Najlepsze gatunkowo produkty, których nie boimy się używać... Ba! Używamy ich do woli!  Bo to nasza magiczna różdżka! Czarujemy nasze menu, wasze podniebienia. Tu nie ma miejsca na miernotę... - tłumaczy na Facebooku.

Produkty Magdy Gessler to luksus?

O jakości produktów używanych do produkcj, oraz o luksusie, za który trzeba płacić, informuje też syn-wspólnik restauratorki, Tadeusz Müller.

Za restauracje trzeba płacić, zwłaszcza tam, gdzie czynsze są duże... - oznajmia. - Słodki Słony" ma rzeczy od najlepszych dostawców z bazarku, poza tym przygotowujemy potrawy z ekologicznych warzyw. Nasz dostawca z Ożarowa ma 4 hektary i hoduje na nich warzywa, one kosztują dwa razy tyle - dodaje.

Tymczasem to już nie pierwsza mini afera z drożyzną u Magdy Gessler. Swego czasu głośno zrobiło się o pączkach nadziewanych diamentami i faworkach za kilkadziesiąt złotych, które restauratorka i jej córka serwowały na tłusty czwartek...

Czytaj także
Przeczytaj więcej