18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocne stanowisko

Magda Gessler w centrum afery. Jest oburzona

18.01.2021  14:01
Magda Gessler na wojnie z rządem
Magda Gessler na wojnie z rządem Fot: VIPHOTO/East News

Magda Gessler ma bardzo mocną pozycję w telewizji TVN, której jest niekwestionowaną gwiazdą. Poza tym wciąż jednak jej głównym zawodem pozostaje bycie restauratorką. Jak wiele osób z tej branży - celebrytka pozostaje pokrzywdzona przez rządowe obostrzenia. Jednakże do sytuacji pandemicznej w kraju podchodzi z dużą dozą zdrowego rozsądku. Tym bardziej jest oburzona tym, co się właśnie wydarzyło.

Magda Gessler słynie z tego, że zawsze mówi i robi to, co myśli. Tym razem restauratorka będąca gwiazdą telewizji TVN musiała z całą mocą powiedzieć, co sądzi o otwieraniu dużych lokali mimo panującej pandemii koronawirusa.

Stanowisko gwiazdy Kuchennych Rewolucji jest tym ważniejsze, że pewna restauracja, "Schronisko Smaków" firmuje się jej nazwiskiem, ale nie skonsultowała z nią najnowszych decyzji. Ten lokal, jak wiele innych w kraju, postanowił otworzyć swoje lokale dla osób spragnionych pobytu w restauracji. 

Magda Gessler w mocnym stanowisku

Magda Gessler zapewnia, że odbyło się to poza jej kontrolą i wolą. Restauratorka z całą mocą podkreśliła, że nie podpisuje się pod czynami franczyzobiorcy. Jej zdaniem otwieranie dużych lokali jest skrajnie nieodpowiedzialne. Gwiazda TVN nie przebierała w słowach.

Obecna sytuacja jest tak dramatyczna dla restauratorów, tak niewyjaśniona, tak nieklarowna, osierocona przez państwo, że ja absolutnie rozumiem, że ludzie muszą coś zrobić, żeby rząd zaczął myśleć o ludziach

- powiedziała Magda Gessler na antenie TVN24, po czym odeszła od mikrofonu. Potem odpowiedziała na liczne komentarze o tym, jak pokrzywdzeni są przez rządowe decyzje gastronomiczni przedsiębiorcy.

Państwo mnie nie zrozumieli... Nie można podejmować decyzji bez mojego udziału. Muszę wiedzieć, za co odpowiadam, a nie wysługiwać się moim autorytetem bez powiadamiania mnie o tych manipulacjach. (...) Samowola pod przykrywką mojego nazwiska jest naganna

- broniła się.

Myślicie, że wyniknie z tego jeszcze większe zamieszanie?

logo Tu się dzieje