18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wzruszająca historia

Magda Gessler w ciąży. Pochwaliła się zdjęciem brzuszka

20.05.2021  09:32
Magda Gessler nie miała łatwego życia
Magda Gessler nie miała łatwego życia Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Niedawno Magda Gessler zdecydowała się ujawnić prawdę na temat swojej drugiej ciąży. Znana restauratorka opublikowała archiwalną fotografię, z którą wiąże się tragiczna historia. Życie polskiej celebrytki nie było usłane różami.

Magda Gessler od ponad 10 lat podbija serca fanów, prowadząc legendarny już program "Kuchenne Rewolucje". Oprócz telewizyjnych występów celebrytka zajmuje się prowadzeniem kilku restauracji, a także pisaniem książek. Wkrótce do księgarni trafi jej biografia autorstwa Dominika Linowskiego.

Magda Gessler w ciąży

W związku ze zbliżającą się premierą nowej książki Magda Gessler co pewien czas publikuje jej fragmenty oraz zdjęcia w mediach społecznościowych. Na jednej z instagramowych fotografii pochwaliła się ciążowym brzuszkiem.

Za opublikowanym przez restauratorkę zdjęciem kryje się dramatyczna historia. Niedawno Gessler zdradziła, że po urodzeniu synka Tadeusza, spodziewała się jeszcze córki. Niestety Wanda urodziła się prawie dwa miesiące przed terminem i po kilkunastu dniach zmarła.

Ciążę prowadził postępowy ginekolog. Na początku szóstego miesiąca z powodu dodatkowych skurczy, będąc na zakupach, odeszły mi wody: przewieziono mnie do najlepszego szpitala. Zaczął się proces ratowania dziewczynki: kobiecie w takiej sytuacji grozi zakażenie krwi i śmierć. Życie dziecka podtrzymywano tygodniami. Codziennie czułam, jak się ruszała, jak się tuliła we mnie. Umierałam ze strachu - wyznała Gessler.

Magda Gessler przyznała, że tragicznej sytuacji towarzyszyła również obawa o własne życie.

W Hiszpanii w owym czasie zawsze ratowało się życie dziecka, a nie matki. To chrześcijański priorytet! Ania chciała wyjść na świat, nie można było zatrzymać dłużej skurczy... Kiedy się urodziła, krzyknęła. Moja nadzieja odżyła, ale szpital nie był przygotowany na poród wcześniaków: miała niewykształcone płuca... - dodała celebrytka.

Życie Magdy Gessler nie było usłane różami. Restauratorka nie ukrywa, że często miała pod górkę, lecz wytrwałością i ciężką pracą udało się jej osiągnąć sukces.

Czytaj także
Przeczytaj więcej