18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

smutek ogarnął rodzinę

Rodzina Gesslerów w rozpaczy. Restauratorka w ostatnim pożegnaniu

27.08.2021  18:42
Magda Gessler w żałobie. Pożegała byłego męża
Magda Gessler w żałobie. Pożegała byłego męża Fot: VIPHOTO/East News

W nocy z czwartku na piątek zmarł znany restaurator Piotr Gessler. Była żona Magda Gessler żegna go w mediach społecznościowych.

Słynna rodzina restauratorów pogrążyła się w żałobie. Gesslerowie żegnają jedną z najznamienitszych postaci w rodzie - zmarł Piotr Gessler. O jego śmierci w mediach społecznościowych poinformowała w piątek córka, Lara Gessler.

Ojciec Lary i były mąż Magdy Gessler zmarł nagle w nocy z czwartku na piątek. Choć jego związek z gwiazdą "Kuchennych rewolucji" już dawno się zakończył, łączyły ich dzieci, nazwisko i przyjaźń. Nic więc dziwnego, że pani Magda również zdecydowała się na publiczne pożegnanie.

Magda Gessler żegna byłego męża

Znana polska restauratorka Magda Gessler swego ex partnera Piotra poznała w latach 80. Wkrótce został jej drugim mężem i choć związek nie przetrwał próby czasu, zachowała jego nazwisko. Para długo po rozstaniu nie decydowała się na rozwód, a gdy w końcu poszli do sądu, Magdzie przypadła najbardziej dziś znana jej restauracja "U Fukiera".

Restauratorka przez lata utrzymywała, że ona i były mąż pozostają w przyjaźni. Dziś zapewnia, że był wspaniałym partnerem, druhem oraz ojcem i ojczymem dla jej dzieci.

Piotr Gessler. Najcudowniejszy, niezastąpiony tata Lary, Mikołaja, ojczym Tadeusza. Będzie nam go brak bez końca

- napisała w story na Instagramie.

Piotr Gessler nie żyje. Magda Gessler żegna bylego męża
Magda i Piotr Gessler
Magda i Piotr Gessler Fot: Zenon Zyburtowicz/East News
Czytaj także