18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Królowa powraca

Gessler wraca do "Kuchennych rewolucji"! Tak chroni się przed wirusem

20.05.2020  14:34
Kuchenne rewolucje wracają
Kuchenne rewolucje wracają Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Burza blond loków, a także rzucanie talerzami oraz wyzwiskami to cechy programu "Kuchenne rewolucje", za które widzowie pokochali Magdę Gessler. Restauratorka powróciła na plan programu i podzieliła się środkami ostrożności, które podjęła, by zapobiec zarażeniu koronawirusem.

Polska wersja popularnego "Kitchen Nightmares" z Gordonem Ramsayem w roli głównej odniosła ogromny sukces. To sprawiło, że Magda Gessler stała się jedną z najpopularniejszych osób w Polsce, w czym niewątpliwie pomogła również jej barwna osobowość - to za nią głównie pokochali ją widzowie. Kolejne odcinki "Kuchennych rewolucji" są śledzone przez miliony widzów z całego kraju, więc niewątpliwie ucieszy was fakt, że Gessler powróciła na plan programu.

Magda Gessler powróciła na łono Kuchennych rewolucji

Powrotem na plan pochwaliła się na Instagramie, publikując kilka zdjęć z ekipą telewizyjną oraz pracownikami restauracji, w której Gessler przeprowadza rewolucje. Restauratorka stawia na bezpieczeństwo wszystkich wokół, dlatego widzimy, że ekipa ma na sobie maseczki ochronne. Sama prowadząca nie może jednak nosić maseczki, ponieważ przez nią trudno skosztować potraw przygotowanych przez szefów kuchni.

Dlatego też widzimy, jak Gessler ma na sobie przezroczystą maskę ochronną, wyglądającą nieco jak kołnierz ochronny dla psów, czy innych zwierzaków. Nikomu to jednak nie przeszkadza - jak czytamy w komentarzach pod postami: "Królowej we wszystkim jest ładnie". 

Wiemy, że pierwsze odcinki nowego sezonu będą się rozgrywały w Starogardzie i Gdańsku. My już się nie możemy doczekać, a wy?

Przeczytaj więcej
Komentarze