18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

będzie ślub! i wesele też

Magda Gessler SIĘ ZARĘCZYŁA! WOW! CÓŻ ZA PIERŚCIEŃ!

24.03.2022  08:38
Magda Gessler się zaręczyła!
Magda Gessler się zaręczyła! Fot: VIPHOTO/East News, magdagessler_official/Instagram

Kolejny ślub w rodzinie Gesslerów?! Magda Gessler zaręczyła się po ponad 20 latach związku! Pokazała pierścionek, jest efekt WOW.

Magda Gessler po raz kolejny stanie na ślubnym kobiercu? Znana restauratorka w latach 80 XX wieku wyszła za mąż za dziennikarza Volkharta Müllera, niestety szczęśliwy związek zakończyła ciężka choroba i dramatyczna śmierć mężczyzny. W kolejnych latach związała się z restauratorem Piotrem Jackiem Gesslerem, od którego przejęła zamiłowanie do kuchni. Małżeństwo trwało jednak zaledwie kilka lat.

Obecnego partnera Waldemara Kozerawskiego Magda Gessler poznała ponad 40 lat temu, jednak ich drogi na długo się rozeszły. Po latach spotkali się ponownie, a ich młodzieńcza miłość odżyła. Pozostają w związku już ponad 20 lat, jednak nigdy go nie sformalizowali. To się chyba jednak zmieni.

Magda Gessler się zaręczyła

Gessler poinformowała bowiem na Instagramie o zaręczynach. A że to ona, to oczywiście nie zrobiła tego w sposób konwencjonalny. W serwisie umieściła fotkę, na której ukochany... trzyma ją za nogę. - Daj mi nogę... Daj mi nogę... Dać nie mogę. A poprosiłeś mnie o rękę, więc daje ci rękę - napisała.

Na Instagramie Magdy Gessler, a dokładniej w stories, pojawiło się także zdjęcie samej restauratorki, prezentującej zaręczynowy pierścionek. Ten jest oczywiście tak nietypowy, jak jego nowa właścicielka.

Czarny diament na szczęście. Od Waldusia, założył mi na rękę

- czytamy w opisie.
No no, czyżby szykował nam się ślub dekady?

Magda Gessler zaręczona