18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co się z nią dzieje?!

Magda Gessler znika w oczach. Nóżki jak patyczki

02.06.2020  13:29
Magda Gessler znika w oczach. Nóżki jak patyczki
Magda Gessler znika w oczach. Nóżki jak patyczki Fot: Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler dosłownie chudnie w oczach. Znana restauratorka wygląda teraz jak połowa dawnej siebie. Zmiana jest wizualnie bardzo pozytywna, ale fani się martwią.

Magda Gessler znana jest ze swoich blond loków i obszernych, kolorowych sukienek. Gwiazda TVN przez pandemię koronawirusa długo miała o wiele mniej pracy i wyraźnie postanowiła wziąć się za siebie. Restauratorka wyraźnie schudła.

Magda Gessler znacznie schudła

Fani martwią się jednak, czy za tą pozytywną zmianą wizualną nie stoją jakieś problemy zdrowotne gwiazdy. Na filmiku, który zamieściła na Instagramie z okazji Dnia Dziecka, tryska co prawda energią, ale osoby publiczne często świetnie ukrywają problemy.

Lara i Tadeusz, dzisiaj jest Dzień Dziecka. Macie trochę dziecinną mamę, ale mam nadzieję, że dacie sobie ze mną radę. Wy mi pomagacie bardzo, kocham Was nad życie, bez Was życie nie miałoby sensu, a ja nie mogłabym być taka nieroztropna. Buziaki

- powiedziała Magda Gessler, prezentując przy okazji odmienioną figurę.

Mamy nadzieję, że utrata kilogramów to wyłącznie zasługa dobrze przemyślanej diety oraz odpowiednich ćwiczeń. Miło jest patrzeć na tak radosną Magdę Gessler i wierzyć, że kwarantanna ogólnopolska przyniosła jej same pozytywy.

Czytaj także
Przeczytaj więcej