18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rodzinne rewolucje

Magda Gessler zostanie babcią. Zabroni szczepić wnuka?

30.04.2020  15:23
Magda Gessler zostanie babcią. Zabroni szczepić wnuka?
Magda Gessler zostanie babcią. Zabroni szczepić wnuka? Fot: Instagram/magdagessler_official

Magda Gessler przejdzie w najbliższych miesiącach przez prawdziwe, rodzinne rewolucje. Jej córka, Lara Gessler, niedługo zostanie mamą. Czy przyszła babcia postawi twarde veto na szczepienie nowego członka rodziny?

Magda Gessler podzieliła się z fanami najradośniejszą wieścią pod słońcem. Jej córka, Lara Gessler, wkrótce zostanie mamą. Ikona polskich restauracji jest bardzo szczęśliwa na samą myśl o staniu się babcią. Pojawia się jednak pewien szkopuł, który w dobie pandemii jest szczególnie istotny - co ze szczepieniami?

Lara Gessler dała ludziom znać o ciąży, wstawiając na swój Instagram zdjęcie z wyraźnie zarysowanym, ciążowym brzuszkiem. Ojcem dziecka jest Piotr Szeląg, partner młodej kobiety, prywatnie prawnik i właściciel jednej z warszawskich kancelarii. Nie jest to ten sam mężczyzna, z którym nie tak dawno Lara brała ślub.

Magda Gessler zostanie babcią

Magda Gessler wie o ciąży córki od samego początku, ale dopiero teraz skomentowała ją w mediach społecznościowych.

Kochana moja maleńka serce rośnie ... patrząc na ciebie ... radość wielka Udziela się nam. Bez granic ... kochana .. całuje przytulam mama ... i babcia ... (pisownia oryginalna - przyp. red.)

- napisała pod zdjęciem swojej pociechy, szczęśliwa przyszła babcia.

Magda Gessler głęboko wierzy, że macierzyństwo Lary jeszcze bardziej je do siebie zbliży.

W Larze Magda widzi samą siebie sprzed lat i uważa, że macierzyństwo córki pozwoli im się zrozumieć jeszcze lepiej, a ich i tak silna więź umocni się jeszcze bardziej. Jest przekonana, że dziecko poczęte w tak trudnym dla wszystkich czasie jest dowodem na to, że miłość przezwycięża całe zło

- mówi tajemniczy informator Pudelka.

Wspomniany jednak na początku artykułu szkopuł, pozostaje aktualny. Nie tak dawno Magda Gessler wypowiadała się skrajnie negatywnie na temat ewentualnej szczepionki na koronawirusa, której niecierpliwie wszyscy wyglądamy. Z gospodyni Kuchennych Rewolucji wyszły bardzo antyszczepionkowe poglądy. Myślicie, że babcia będzie wojować z córką o to, by nie szczepić swojego wnuka? To mogłaby być gorąca walka. Obie panie mają bardzo mocne charaktery.

Przeczytaj więcej
Komentarze