18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ona jest cudowna!

Narożna nago. Gwiazda disco polo jak w bajce!

Wojciech Kozicki
25.07.2022  10:03
Magdalena Narożna nago. Piękni i Młodzi topless jak w bajce. Ona jest cudowna!
Magdalena Narożna nago. Piękni i Młodzi topless jak w bajce. Ona jest cudowna! Fot: TRICOLORS/East News

Magdalena Narożna z zespołu disco polo Piękni i Młodzi nago? Marzenie fanów jednej z najlepszych polskich wokalistek się spełniło. Gwiazda rozbiera się na wakacjach i pozuje topless w oknie. To zdjęcie na Instagramie sprawiło, że lato jest jeszcze bardziej gorące.

Magdalena Narożna jest wokalistką zespołu Piękni i Młodzi, śpiewającą takie hity jak "Coraz bliżej", "Ona jest cudowna", "Niewiara" i "Jak w Bajce (Ti Amo)". Ma jednak nie tylko piękny głos, ale też i piękne ciało. Udowodniła to pokazując na Instagramie zdjęcie topless. Po rozwodzie w 2019 roku jej kariera nabiera rozpędu, gwiazda stawia na siebie i wyraźnie czuć, że wolność u boku nowego partnera jej służy. To dlatego zaprezentowała się w hotelowym oknie niczym Wenus z Milo.

Magdalena Narożna nago. Młodzi może nie, ale za to PIĘKNI

Rozbierane zdjęcie Narożnej zostało wykonane hotelu nad Sandelą. Gwiazda disco polo w niemal filozoficznej zadumie zerka na świat zza firany i kontempluje koncepcję modową na nadchodzące wydarzenie artystyczne, czyli koncert zespołu Piękni i Młodzi.

Podobno w polskiej branży muzycznej trzeba mieć niezłe plecy. To zdjęcie nie pozostawia wątpliwości – Magdalena Narożna ma najlepsze plecy w branży.

Jaką macie pogodę za oknem ? Ja zastanawiam się w co się ubrać na koncert . Życzę Wam wspaniałego wieczoru- napisała rozgogolona Narożna na Instagramie.

PIĘKNI I MŁODZI Magdalena Narożna - Coraz bliżej (Oficjalny teledysk)

PIĘKNI I MŁODZI Magdalena Narożna - Jak w Bajce (Ti Amo) (Oficjalny teledysk)

Piękni i Młodzi - Niewiara (Oficjalny teledysk)

logo Tu się dzieje