18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

jeszcze więcej propagandy

Ogórek dostała nową pracę. TVP już jej nie wystarcza?

06.01.2022  13:44
Magdalena Ogórek dostała nową pracę
Magdalena Ogórek dostała nową pracę Fot: JACEK DOMIŃSKI/REPORTER

TVP już jej nie wystarcza? Tygrysica Kurskiego Magdalena Ogórek dostała nową pracę. Będzie szerzyć propagandę w kolejnym medium?

Magdalena Ogórek to jedna z głównych twarzy TVP pod rządami PiS i Jacka Kurskiego. Kiedyś kandydatka na prezydentkę z ramienia lewicy, okazała się zmienna jak chorągiewka na wietrze. Nagle z postępowej i chcącej przeć do przodu polityczki, zamieniła się w panią konserwę, specjalistkę od rządowej propagandy.

Od lat związana jest z TVP pod wodzami Kurskiego, od lat wyśmiewa opozycję i głośno wspiera nawet najbardziej haniebne poczynania rządu, całkowicie bezkrytycznie i bezwolnie. Teraz zacznie to robić też w nowym miejscu? Właśnie dostała pracę w innym medium, również publicznym (czyt. rządowym). Mowa o jednym z oddziałów Polskiego Radia.

Ogórek dostała nową pracę

Magdalena Ogórek dostała swoją własną audycję w Polskim Radiu Opole. W każdy piątek prowadzić będzie wraz z Joanną Matlak "Polityczny obraz tygodnia", gdzie podsumowywać ma regionalne i ogólnopolskie wydarzenia polityczne z minionych dni.

O co naprawdę chodzi w politycznych rozgrywkach, czym żyje region, co się dzieje w gospodarce - o tym wszystkim podyskutujemy

- czytamy w opisie nowej audycji.

To nie pierwsza stacja radiowa, z jaką współpracuje Magdalena Ogórek. Tygrysica prawicy prowadzi już audycje w oddziałach Polskiego Radia w Koszalinie i Łodzi.

Czytaj także