18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

BĘDZIECIE TĘSKNIĆ?

KRYZYS W TVP! Ogórek ma dość Jakimowicza! ODCHODZI!

14.01.2022  09:45
ROZWÓD! Ogórek ma dość Jakimowicza
ROZWÓD! Ogórek ma dość Jakimowicza Fot: TRICOLORS/East News,

ROZWÓD! To już ewidentny koniec blond pary TVP! Magdalena Ogórek ma dość Jarosława Jakimowicza i zdradza, co jej w nim nie pasuje. Więcej ich razem nie zobaczymy. 

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz to duet dobrze znany widzom TVP. Lubujący się w wykwitach rządowej telewizji Polacy nie raz zasiadali przed telewizorami, by posłuchać, jak dwójka blondwłosych prowadzących kpi z wszystkiego, co anty-PiS i wychwala rządzących pod niebiosa. Swego czasu pojawiły się nawet plotki, że między pracującymi razem prezenterami jest coś więcej, niż tylko wspólne obowiązki zawodowe, czy nawet przyjaźń. Czy mieli romans? Tego nie wiemy, jeśli jednak coś tam między nimi skrzyło, dziś skrzy jeszcze bardziej. Ale w drugą stronę.

Okazuje się, że Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz biorą medialny rozwód. Ta pierwsza ma już dość tego drugiego, nie jest w stanie znieść jego towarzystwa!

Ogórek ma dość Jakimowicza. Odchodzi

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz od pewnego czasu współprowadzili program "W kontrze" na antenie TVP. Widzowie mogli podziwiać ich popisy i teatralne spory na wizji. Raz zdarzyło im się Nawet... tańczyć w studio, co TVP uznało za hit, a Polacy za żenadę stycznia 2021.

Początkowa chemia przerodziła się jednak w toksynę i dziś już nie dane jest nam patrzeć, jak pani Magdalena zasiada ramię w ramię obok pana Jarosława. Od grudnia nie prowadzi już z nim programu "W kontrze". Bo, jak sama przyznaje, mówią innymi językami.

Myślę, że dla widzów naszego programu nie jest żadną tajemnicą, że mówimy zupełnie innymi językami. Prezentujemy też może inne postawy naszego dialogu z widzami. Więcej nie mogę powiedzieć, ponieważ obowiązuje mnie pewien kanon kultury korporacyjnej

- wyznała Magdalena Ogórek w rozmowie z "Super Expressem".

To koniec Ogórek w TVP?

Niedawno po Polsce poniosła się wieść, że Magdalena Ogórek dostała nową pracę w innym odłamie mediów publicznych. Czy to znaczy, że zniknie z TVP? Dziennikarze SE poprosili o komentarz w sprawie dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Jarosław Olechowski nie chciał rozmawiać o relacji Magdaleny Ogórek i Jarosława Jakimowicza. Przekonywał jednak, że fani lwicy prawicy, dawnej lewicowej kandydatki na prezydentkę (ach ten wiatr zmian) nie mają powodów do obaw Pani Ogórek z TVP nie zniknie. Dostanie nowe zadania.

- Kto się nie rozwija, ten skazany jest na porażkę. Dlatego pracujemy nad rozwojem formuły "W kontrze" i poszerzeniem grona prowadzących - powiedział Olechowski. - Jednocześnie razem z panią redaktor Magdaleną Ogórek pracujemy nad nowym programem w TVP Info. Będzie to program codzienny i bardzo angażujący stąd rozważane jest odejście redaktor Ogórek z "W Kontrze". Ale nic nie jest jeszcze przesądzone - dodał.

Będziecie oglądać nowe "dzieło" TVP i Magdaleny Ogórek? A może już brakuje Wam jej występów z Jarosławem Jakimowiczem?

logo Tu się dzieje