18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ojcze nasz pomoże?

Dramat Magdaleny Ogórek. JEST CHORA, PROSI O MODLITWĘ

24.11.2021  12:34
Magdalena Ogórek chora. Prosi o modlitwy
Magdalena Ogórek chora. Prosi o modlitwy Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Smutne wieści dla fanów wybryków Magdaleny Ogórek w TVP. Gwiazdka długo nie pojawi się na antenie. Poinformowała o chorobie i zaapelowała o modlitwy za jej zdrowie.

Tylko modlitwa może pomóc Magdalenie Ogórek? Cóż... Zdrowaśki raczej niewiele dadzą, pomoże słuchanie lekarzy i karne poddanie się leczeniu. Gwiazda TVP wierzy jednak w zbawczą siłę "ojcze nasz" i prosi o wsparcie swoich fanów.

Była kandydatka na prezydentkę Polski, która z lwicy Lewicy zamieniła się w kocurka prawicy i wierną przyjaciółkę PiS, ma spory problem. Jeszcze wiosną zapewniała, że zaszczepiła się przeciw koronawirusowi podwójną dawką szczepionki. Dziś ma COVID-19.

Magdalena Ogórek ma COVID-19

O chorobie Magdalena Ogórek poinformowała fanów na Twitterze. Tam też poprosiła o modlitwy za jej zdrowie.

Walczę dzielnie z COVID-19. Podła to choroba. - napisała Ogórek. - Za modlitwę z góry dziękuję. Uważajcie na siebie, Kochani - czytamy.

Zdaje się, że choroba dość mocno męczy pacjentkę, przez co Ogórek musi kisić się dziś w łóżku i nie da rady wykonywać codziennych obowiązków. Ba - nawet składanie autografów jest dziś niemożliwe z braku sił i dość ciężkiego stanu chorobowego.

Wszystkich Czytelników, oczekujących od dziś na książkę z podpisem, proszę o cierpliwość - każde wyjście z łóżka i wpisanie dedykacji to teraz mała wyprawa na Mont Blanc

- napisała Magdalena Ogórek na Twitterze.

Mamy nadzieję, że ma kogoś, kto dostarczy jej rosołku i wykupi leki w aptece. Wszak COVID-19 to choroba podstępna i potrafi doprowadzić do tragicznego stanu nawet młodziutkiego, w pełni zdrowego dotąd człowieka.