18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

z lwicy lewicy w kocicę prawicy

Ogórek ma urodziny! Przez lata jej uroda nie skisła

23.02.2021  18:36
Magdalena Ogórek skończyła 42 lata
Magdalena Ogórek skończyła 42 lata Fot: Jan BIELECKI/East News

Magdalena Ogórek skończyła 42-lata. Wielkiej gwieździe TVP, przyjaciółce PiS (a kiedyś Lewicy) przez lata zmieniały jedynie poglądy, czy też może uroda? Mamy zdjęcia!

Ulubienica Jacka Kurskiego Magdalena Ogórek, to kobieta kameleon. Jak nikt inny potrafi dostosować się do panujących warunków i świetnie sobie w nich radzi.

Pani Magda, która w ostatnich latach stała się jedną z najważniejszych twarzy TVP, skończyła właśnie 42 lata. I choć praca, którą wykonuje, nie jest prosta, wymagała od niej nawet całkowitej zmiany poglądów, kobieta ciągle wygląda świetnie!

Magdalena Ogórek ma 42 lata

W świetnym wyglądzie pomagają Magdalenie Ogórek modowe perełki od najdroższych projektantów, ekskluzywne dodatki i szczodre pensyjki z Telewizji Polskiej. Przyznać trzeba jednak, że od zawsze pani Magdalena urody wstydzić się nie musiała. Zachwycił się nią nawet były premier Leszek Miller, do tego stopnia, że zafascynowana lewicą Magdalena Ogórek próbowała swych sił w wyborach prezydenckich.

Zmieniły się pani Magdzie poglądy, gdy powiał wiatr zmian, nie zmienił się kolor włosów. Choć wyraźnie widać małe odrosty, to fryzura wciąż taka sama - i we współpracy z SLD, i we współpracy z PIS i TVP, Magdalena Ogórek nosi się niemal identycznie. 

Magdalena Ogórek przez lata zmieniała tylko poglądy

Ale ale, obiecaliśmy małe porównanie, nie może więc zabraknąć zdjęć. Jak więc zmieniała się Magdalena Ogórek? Prezenterka TVP przy okazji urodzin pokazała swoje zdjęcie jeszcze z maleńkości. Miała wtedy zaledwie dwa lata, ale już przyodziewała wdzięczne stroje i robiła nietuzinkowe miny.

22 lata... jak to pięknie brzmi! Młodziutka Magdalena marzyła o sławie!

A tu już czasy młodości, gdy pani Magdalena najbardziej chciała... zjeść kolację z Józefem Oleksym!

I bratała się z Leszkiem Millerem...

Zaczęła nawet działalność polityczną, oczywiście w Lewicy.

I z jej ramienia próbowała zostać pierwszą polską prezydentką!

Wybory się nie udały, a zaraz później władzę w Polsce zdobyło PiS. Trzeba więc było zmienić poglądy, wszak to nic trudnego. Raz dwa trzy, już prawicową Magdalenę Ogórek widzisz Ty:

Czy to dobra zmiana?

Czytaj także
Przeczytaj więcej