18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie skandal

Ogórek się ROZWODZI. Co na to PiS i TVP?

04.10.2021  08:56
Magdalena Ogórek się rozwodzi
Magdalena Ogórek się rozwodzi Fot: TRICOLORS/East News

Magdalena Ogórek, dawna kandydatka na prezydenta Polski z ramienia SLD i obecna prezenterka TVP się... rozwodzi! Gdzie podziały się katolickie wartości i jak na to zareaguje sympatyzujący z jej miejscem zatrudnienia PiS?

Magdalena Ogórek już od bardzo dawna próbuje się rozwieść. Mimo tego, że na antenie TVP krzewi wartości katolickie, sama zamierza żyć postępowo. Prezes Jacek Kurski, który zasłynął rozwodem kościelnym, a potem głośnym, kolejnym ślubem przed obliczem Boga — na pewno jej wybaczy. Jednakże, czy dla PiS-u i księży nie będzie to za wiele?

Magdalena Ogórek się ROZWODZI

Magdalena Ogórek pozew rozwodowy złożyła w ubiegłym roku, ale dopiero teraz poznała termin rozprawy, dlatego temat ten wraca na afisze. Jakby tego było mało, na sali sądowej z małżonkiem spotka się dopiero... w połowie przyszłego roku! Biednemu zawsze wiatr w oczy?

Z nieoficjalnych informacji wynika, że dziennikarka jest zrozpaczona tym obrotem sprawy. Mężczyzna, z którym ma 16-letnią córkę okazał się nie być tym jedynym i prezenterka TVP chciała się od niego jak najszybciej uwolnić. Nic z tego.

Mąż Ogórek, Piotr, były poseł SLD i rektor krakowskiej uczelni, rok temu został zatrzymany i trafił przed oblicze prokuratury. Postawiono mu pięć zarzutów, które dotyczyły m.in. działania na szkodę uczelni wyższych oraz wyłudzenia, za które grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Oświadczam, że sprawa ta nie dotyczy w najmniejszym stopniu mojej osoby. W związku z powyższym żądam poszanowania prywatności mojej i córki, a w przypadku naruszania tejże prywatności podejmę natychmiastowe kroki prawne

- zapowiedziała ówcześnie Magdalena Ogórek na Twitterze. 

Najwyraźniej ta sytuacja przelała szalę goryczy, chociaż w katolickiej przysiędze małżeńskiej jasno widnieje, że małżonkowie są ze sobą na dobre i na złe. Myślicie, że prezes PiS spojrzy na to wszystko krytycznym okiem?

Czytaj także
Przeczytaj więcej