18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

UWAGA, to wypala oczy!

Ogórek wije się na scenie jak dzika kotka. Jakimowicz jej przygrywa

Emilia Waszczuk
08.01.2021  11:24
Ogórek poszła w tany. Od tego można skisnąć
Ogórek poszła w tany. Od tego można skisnąć Fot: WOJCIECH STROŻYK/REPORTER

Jak osiągnąć himalaje żenady? Nie jest to szczególnie trudne - wystarczy zatańczyć w TVP. Oto przed państwem królowa - wywijająca jak na dyskotece w remizie Magdalena Ogórek.

Magdalena Ogórek pokazała już w swej karierze różne oblicza, od kandydatki na prezydentkę kraju o lewicowych poglądach, przez modnisię odzianą w torebki i sukienki za grube pieniądze, po uwielbiającą prawicę miłośniczkę PiS. Kiedyś błagała o zdjęcie z Józefem Oleksym (kolacja i rozmowa z nim były jej największym marzeniem, pod tekstem znajdziecie na dowód!), teraz wywija w TVP uznawaną powszechnie za tubę propagandową rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Pani Magdalena jest jak kameleon - potrafi zmienić się w oka mgnieniu, dostosować do panującej obecnie sytuacji i wcielać w skrajnie odmienne role. Teraz na przykład zaczęła tańczyć. Przyodziana w czarne szaty i szpilki ze srebrnym czubkiem, w towarzystwie Jarosława Jakimowicza dała popis na scenie.

Magdalena Ogórek tańczy w TVP. Co za ruchy!

O cóż chodzi tym razem? Pani Magdalena ku uciesze widzów TVP, wyginała śmiało ciała. W studio programu "W kontrze" w TVP Info Jarosław Jakimowicz chwycił gitarę udając, że potrafi szarpać struny, a jego blond koleżanka w rytmach "You're My Heart, You're My Soul" Modern Talking zaczęła kręcić bioderkami i odgrywać dziewczynę Bonda. Zresztą sami zobaczcie.

Uprzedzamy jedynie - obejrzenie tego wideo grozi zachłyśnięciem się, wypaleniem oczu lub co najmniej szokiem. Robicie to na własne ryzyko.

Dowód na uwielbienie Józefa Oleksego

Czytaj także
Przeczytaj więcej