18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Patowa sytuacja

Magdalena Ogórek w szpitalu! Prosi Boga o pomoc

25.09.2020  13:53
Magdalena Ogórek wylądowała w szpitalu
Magdalena Ogórek wylądowała w szpitalu Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Magdalena Ogórek trafiła do szpitala. Gwiazda TVP w tej sytuacji zwróciła się o pomoc do Boga. Modląc się miała z pewnością nadzieję na wyzdrowienie. Całą sytuacją, bardzo przytomnie, podzieliła się w mediach społecznościowych.

Magdalena Ogórek wylądowała w szpitalu. Gwiazda TVP zachowała przytomność umysłu na tyle, by poinformować swoich fanów o nieciekawej sytuacji. W tym momencie nie wiadomo, co było powodem jej hospitalizacji.

Magdalena Ogórek zdecydowanie ma bardzo aktywny i zapracowany tryb życia. Takie "pełne obroty" czasami są szczególnie trudne do zniesienia dla organizmu. 

Magdalena Ogórek wylądowała w szpitalu

Była kandydatka na prezydenta Polski poinformowała na Twitterze o tym, że jej stan zdrowia nieco się załamał. Subtelnie poprosiła również o modlitwę w jej intencji.

Kochani, trochę zbyt dużo ostatnio spadło mi na głowę i wczoraj skończyło się tak. Na szczęście w nocy wróciłam do domu. Dziś poleżę, „poodpoczywam”, jutro już będzie lepiej. Za Zdrowaśkę - z góry wdzięczna

- napisała na Twitterze Magdalena Ogórek.

W jej dłoni na załączonym do postu zdjęciu, możemy zauważyć różaniec.

Obserwatorzy Magdaleny Ogórek od razu odpowiedzieli na jej niepokojący post. Pojawiały się głosy, że prezenterka TVP od jakiegoś czasu mocno przesadza z dietą. Jej sylwetka jest z dnia na dzień coraz bardziej szczupła.

Sama Magdalena Ogórek od razu odpowiedziała na te insynuacje, ucinając jednocześnie ewentualne plotki na temat własnego stanu zdrowia.

Ja zawsze jadłam dużo. Przestańcie proszę pisać bezrefleksyjnie o tym jedzeniu. Żelazo idealne. Mam na głowie więcej niż niejeden facet, po prostu nie skarżę się i zaciskam zęby

- odpowiedziała zaniepokojonym obserwatorom.

Pozostaje nam życzyć zdrowia i zasugerować zmniejszenie intensywności dnia codziennego.