18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Gorące momenty

Gwiazda zaświeciła nagim ciałem. Nie założyła bielizny

05.05.2021  21:56
Maja Bohosiewicz na odważnym zdjęciu
Maja Bohosiewicz na odważnym zdjęciu Fot: TRICOLORS/East News

Maja Bohosiewicz nie wstydzi się swojego kształtnego ciała. Celebrytka zaprezentowała się na fotografiach bez bielizny. Fani podziwiają jej wspaniałe krągłości. Instagram w kilka sekund dosłownie zapłonął.

Maja Bohosiewicz nie unika pikanterii w swoim życiu - postanowiła się nią podzielić również z fanami. 31-letnia aktorka zapozowała bez bielizny ku uciesze jej największych wielbicieli. Jej krągłości zasłania jedynie cieniutka chusta - nigdy nie zapomnicie tego widoku.

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz nie może narzekać na brak odwagi. Instagram dosłownie zapłonął - poza przepięknym ciałem aktorki, możemy podziwiać jej wspaniałą opaleniznę. Nie da się ukryć, że to zdjęcie wygląda jak z okładki wspaniałego magazynu.

Przypominamy, że Maja Bohosiewicz jest aktorką, która występuje głównie w polskich produkcjach i serialach. Jest siostrą innej aktorki Soni Bohosiewicz, z którą tworzy zgrany duet! Widać to między innymi w sieci, gdzie panie regularnie komentują swoje zdjęcia

Sonia Bohosiewicz nie zamieszcza w swoich mediach społecznościowych treści równie odważnych co młodsza siostra, ale być może wszystko przed nią. Maja Bohosiewicz tymczasem dba o to, by w chłodnym, polskim maju nie zabrakło nam słońca.

Jak Wam się podoba takie wydanie aktorki?

Czytaj także