18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ujawniła powód

Hyży odwołuje ślub. Kryzys w związku?

Wojciech Kozicki
12.09.2022  15:07
Maja Hyży odwołuje ślub na Bali. "Przeliczyliśmy się"
Maja Hyży odwołuje ślub na Bali. "Przeliczyliśmy się" Fot: Pawel Wodzynski/East News

Maja Hyży to jedna z największych i najpiękniejszych gwiazd w Polsce. Jednak sukcesy zawodowe nie oznaczają sukcesów w życiu prywatnym. Celebrytka przekazała swoim fanom smutną wiadomość – musiała odwołać ślub na Bali! Jaki jest powód tej decyzji?

Maja Hyży zaplanowała wymarzony ślub na październik 2022 roku, a więc niedługo po narodzinach córki Zosi. W rozmowie z „Party” poinformowała jednak opinię publiczną, że ślub na z Konradem Kozakiem musiała odwołać. Nie miała to jednak być byle jaka ceremonia. Gdy większość bierze po prostu "ślub na bani", Hyży stać na to, by wziąć ŚLUB NA BALI!

Maja Hyży odwołała ślub na Bali. Kryzys w związku?

Maja Hyży uspokaja swoich fanów, że w jej życiu nie dzieje się nic złego i nie powinni doszukiwać się tragicznych powodów odwołania ślubu. Gwiazdę po prostu przytłoczył natłok obowiązków związanych z jej patchworkową rodziną. Jak przypomina Wirtualna Polska, opiekuje się przecież bliźniakami, których ojcem jest Grzegorz Hyży, a także ma córeczki, które poczęła z obecnym narzeczonym.

Nie wiadomo na kiedy dokładnie wyznaczony jest nowy termin ślubu. Wiadomo jednak, że ceremonia odbędzie się na Bali, prawdopodobnie już w 2023 roku. Celebrytka przyznała, że koszt takiego ślubu jest ogromny, więc wraz z partnerem „muszą trochę popracować i odłożyć”.

Myślałam, że po narodzinach Zosi, naszej drugiej córeczki, uda nam się dopiąć wszystkie szczegóły i formalności. Niestety przeliczyliśmy się. Przygniotły nas domowe obowiązki, bo mamy naprawdę dużą rodzinę: nas dwoje, Wiktor i Alexander, Tosia i Zosia, a bywa u nasz jeszcze Blanka, córka Konrada. Więc, zamiast na ślubie, musiałam skupić się na ogarnięciu tej gromadki i spraw zawodowych – ujawniła Maja Hyży w rozmowie z „Party”

Hyży uspokaja, że w jej związku z Konradem Kozakiem nie ma żadnego kryzysu. Uff, no to możemy odetchnąć i spać spokojnie.

Zapewniam, nas to nie dotyczy i nie należy się doszukiwać w naszym związku żadnego kryzysu! Jasne, że jak każda para czasem się kłócimy, miewamy lepsze i gorsze dni, ale to nie zmienia naszej decyzji o ślubie. Jesteśmy razem, kochamy się i nic nie wskazuje na to, żeby miało się to zmienić – powiedziała Hyży. („Party”)