18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest pierwsze zdjęcie dziecka!

Maja Hyży urodziła. Znamy płeć dziewczynki

Wojciech Kozicki
07.07.2022  17:50
Maja Hyży urodziła. Znamy płeć dziewczynki

Maja Hyży urodziła… znowu! Popularna polska piosenkarka po raz czwarty została mamą i zdążyła pokazać już swoje zdjęcie z dzieckiem na Instagramie. Wiadomo również jakiej płci jest najnowsze dziecko Mai Hyży.

Maja Hyży urodziła. Polska wokalistka chce najwyraźniej do maksimum wykorzystać czas, zanim jej zegar biologiczny wybije smutne i bezpłodne południe. To już jej czwarte dziecko! 32-latka pochwaliła się oczywiście zdjęciem dziecka na Instagramie. Wiemy już, że to córeczka. A jakie wybrała dla niej imię?

Maja Hyży znowu mamą. Zdjęcie na Instagramie

Maja Hyży i jej ukochany Konrad Kozak kilka miesięcy temu ujawnili, że zostaną rodzicami. Wcześniej doczekali się już córeczki o imieniu Antonina. Ostatnio piosenkarka śmiało eksponowała swój ciążowy brzuch, m.in. podczas występu 59. Krajowego Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu i nawet żartowała, że urodzi na scenie.

Jak podaje Pomponik, najmłodsza córka Hyży ma na imię Zofia. Jak piszą parentingowe serwisy, Zofia nie tylko była jednym z najpopularniejszych imion w 2021 roku. To wciąż jedno z pięciu najczęściej wybieranych imion dla dziewczynki.
Maja Hyży oraz jej nowe dziecko są już w domu.

Cześć jestem Zosia i mam się wspaniale – napisała Maja Hyży na Instagramie.

Przypominamy, że Maja Hyży ma jeszcze dwóch synów ze związku z Grzegorzem Hyżym.

Maja Hyży - Będe Kochać

logo Tu się dzieje