18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

straszne cierpienie

Maja Ostaszewska potwornie chora. "Ból, jakiego nie znałam"

20.10.2020  12:08
Maja Ostaszewska chora. Zakaziła się koronawirusem
Maja Ostaszewska chora. Zakaziła się koronawirusem Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Aktorka Maja Ostaszewska poinformowała fanów o chorobie i nieudolności polskiego systemu. Dramatyczny wpis zamieściła na Instagramie.

Maja Ostaszewska - z jednej strony utalentowana aktorka, z drugiej aktywistka, która czasem aż za bardzo (zdaniem niektórych) angażuje się w sprawy społeczne - musiała zmierzyć się z potwornym cierpieniem. Artystka poinformowała o chorobie i koszmarnym bólu...

Na Instagramie aktorki pojawił się długi wpis, w którym Maja Ostaszewska informuje o bardzo złym stanie swojego zdrowia. Jak się okazuje, dopadł ją koronawirus, a przebieg choroby był dużo cięższy, niż zwykła grypa...

COVID rozpanoszył się w naszym domu. Ból głowy i całego ciała, jakiego nie znałam, jaki nie pozwala spać. Cały czas na środkach przeciwbólowych. Gorączka i dreszcze, brak węchu i smaku, potworna słabość, zawroty głowy - opisuje swój stan gwiazda.

Koronawirus w Polsce? Pacjenci bez pomocy

Szczęśliwie choroba ustępuje, a objawy zniknęły. Aktorkę i jej rodzinę czeka jeszcze kilka dni kwarantanny. Teraz już wszyscy czują się dużo lepiej, jednak czas zakażenia był strasznym przeżyciem, zwłaszcza że pacjenci pozostawieni byli sami sobie. Maja Ostaszewska poza wiadomością o zakażeniu i przebiegiem choroby, opisała także niedziałający system.

Zdrowiejemy. Jeszcze kilka dni koniecznej izolacji i wracamy do życia. Choć zostawieni przez system sami sobie - informacja o wyniku testu i że zgłaszają nas do sanepidu, przyszła mailem i już nikt się do nas więcej nie odezwał, nie zainteresował. Dopiero po 9-ciu dniach miałam siłę, żeby poświęcić ponad godzinę, żeby dodzwonić się do sanepidu - skarży się.

Na koniec Maja Ostaszewska apeluje do fanów. Prosi, by nie tylko dbać o siebie, ale także o innych, dla których zakażenie koronawirusem może być śmiertelnym zagrożeniem.

Przeczytaj więcej
Komentarze