18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żona detektywa o chorobie

Rutkowski kontra koronawirus. Gotowa oddać życie

Wojciech Kozicki
13.03.2020  14:58
Maja Rutkowski kontra koronawirus - czy planuje nowe podróże?
Maja Rutkowski kontra koronawirus - czy planuje nowe podróże? Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Koronawirus w Polsce to straszna epidemia, ale okazuje się, że SARS-CoV-2 może napotkać na swojej drodze trudnego przeciwnika. Były detektyw Krzysztof Rutkowski jest gotowy zmierzyć się z wirusem, by wykonać swoje super misje?

Krzysztof Rutkowski i jego żona Maja nie boją się koronawirusa. Małżonka kochliwego stróża prawa-celebryty w rozmowie z Pudelkiem ujawniła, że właśnie wrócili z Grecji. Nie byli tam jednak na beztroskich wakacjach, a wykonywali ważną misję. 

Do dziś nie było żadnych kontroli. Co odczuwalne, to dość puste lotniska i w tej chwili, kiedy wylądowaliśmy na lotnisku, w samolocie żołnierz z wojsk obrony terytorialnej mierzy wszystkim temperaturę i wszyscy są wstrzymani w samolocie – relacjonowała Plich-Rutkowski „Pudelkowi” powrót do kraju.

Żona Rutkowskiego wyznała, że w ogóle nie rozważała anulowania podróży do Grecji. Powiedziała, że dla niej pomoc drugiemu człowiekowi to powołanie i „nie wahałaby się oddać swojego życia, aby ocalić kilka innych”.

Rutkowscy prawdopodobnie nie odwołają zaplanowanych wyjazdów, ale zapewniają, że ograniczą aktywność życia codziennego i zachowają środki ostrożności. Wydaje nam się jednak, że Krzysztofa Rutkowskiego boi się nawet epidemia z Wuhan, więc pani Maja może czuć się bezpiecznie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze