18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

złote, ale skromne

Rutkowski ma nowe zęby! SĄ CAŁE ZE ZŁOTA. Aż błyszczą

20.06.2022  09:11
Rutkowski ma zęby ze złota
Rutkowski ma zęby ze złota Fot: Kamil Piklikiewicz/East News

Złote zęby to relikt? Nie w świecie celebrytów. Ciągle przecieramy oczy ze zdumienia po fotkach błyszczącego, złotego uzębienia Mai Rutkowski (Plich). Żona detektywa zaszalała.

Celebryci miewają różne, często zaskakujące, a wręcz dziwaczne pomysły. Próbują zabłysnąć, zyskując nieraz doprawdy kuriozalne efekty. Niektórzy cierpią też z powodu nadmiaru pieniędzy i chęci chwalenia się swym bogactwem światu. Bo wiecie, skromność jest przereklamowana, wszyscy muszą wiedzieć, że im się świetnie powodzi.

Jedną z takich celebrytek zdaje się być małżonka detektywa Krzysztofa Rutkowskiego - Maja Rutkowski (nie Rutkowska, zapamiętajcie, to jej znak szczególny!). Kobieta "poczuła piniądz" i zainwestowała w coś dziwacznego. Chciała być jak raper? A może w głowie miał wizerunek nadwyraz obdarzonej miłością i błyskotkami dziewczyny gangstera? Tego nie wiemy. Wiemy, że właśnie wstawiła sobie złote zęby. Wszystkie.

Rutkowski ma zęby ze złota

Zapewne każdy z nas spotkał kiedyś w życiu osobę z błyszczącym, złotym zębem. Dziś się już takich rzeczy nie robi, ale za pieniądze i w myśl dziwacznych pomysłów można wszystko. Co ważne, Maja Rutkowski nie poprzestała na jednej błyskotce - ona zafundowała sobie cały złoty zgryz!

Jak szaleć, to na maxa i żeby była konkretna zmiana. Tak najbardziej lubię. Tym bardziej, iż w związku z rosnącą inflacją zakup złota oraz diamentów to najlepsza inwestycja w tych dziwnych czasach

- napisała na Instagramie, prezentując światu dwa rzędy błyszczących, złotych zębów.

Kobieta podkreśliła, że "Hollywood smile", czyli równiutkie, lśniąco białe korony jej nie wystarczą. Zdradziła też, że ciężko było przekonać dentystę do jej pomysłu, ale jakoś zmianę wybłagała. Czy napisała to wszystko na poważnie, czy może żartowała? I czy zęby są na stałe, czy to tylko taka dziwna biżuteria? Ciężko stwierdzić. Dowiemy się zapewne wtedy, gdy celebrytka pochwali się kolejnymi fotkami w pełnym uśmiechu. Tymczasem życzymy, by nie spotkała na swej drodze przestępców łasych na jej nowe, lśniące ząbki. Wszak jak sama napisała... inflacja, skup złota, inwestycja.

Maja Plich/Instagram
Maja Plich/Instagram Fot: Maja Rutkowski ma zęby ze złota
Krzysztof Rutkowski jest zachwycony nowym uzębieniem małżonki
Krzysztof Rutkowski jest zachwycony nowym uzębieniem małżonki Fot: Krzysztof Rutkowski/Instagram