18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ekshibicjonizm?

Sablewska ostatecznie roznegliżowana, pokazała ZA DUŻO

28.09.2020  15:31
Maja Sablewska w negliżu
Maja Sablewska w negliżu Fot: TRICOLORS/East News

Maja Sablewska od bardzo dawna lubi szokować swoimi bardzo mocno roznegliżowanymi zdjęciami. Teraz pokazała tak dużo, że oburzyli się nawet jej fani. Jedna z osób komentujących wyraziła swoje zdanie szczególnie dosadnie.

Maja Sablewska zajmowała się w życiu wieloma rzeczami, ale od jakiegoś czasu wyraźnie ma nowe hobby. Na swoje profile w mediach społecznościowych, celebrytka wrzuca fotografie, które z powodzeniem można by zamieścić w pisemkach dla dorosłych.

Maja Sablewska uwielbia fotografować się w negliżu. Pokazała już tak dużo, że mało kogo dziwią jej następne publikacje. Niemniej, ostatniemu zdjęciu udało się wywołać burzę.

Maja Sablewska pokazała ZA DUŻO?!

Maja Sablewska pozuje na nim stojąc tyłem do aparatu. Rzuca jedynie zalotne spojrzenie przez ramię, ale nie to przyciąga największą uwagę. Nasze oczy od razu kierują się do ściągniętych spodni, które ukazują nagie pośladki.

Jeden z fanów napisał wyjątkowo dosadny komentarz, który być może wielu osobom dać do myślenia w kwestii zamieszczania tego rodzaju fotografii w internecie.

Myślę, że ma pani problem

- napisał komentujący.

Wy również myślicie, że to początki ekshibicjonizmu?

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze