Piękne ciało czy już kwiaciarnia?

Sablewska topless. Niespodzianka między piersiami!

Wojciech Kozicki
28.06.2021  14:49
Maja Sablewska topless. Seksowna fanka florystyki w negliżu
Maja Sablewska topless. Seksowna fanka florystyki w negliżu Fot: Mateusz Jagielski/East News

Maja Sablewska nago już nikogo już dziwi, ale jej zdjęcia topless to wciąż gratka dla fanów kobiecego piękna. Słynna menadżerka gwiazd po raz kolejny zdecydowała się na Instagramie zaprezentować swoje roznegliżowane ciało.

Maja Sablewska to gwiazda bezlitosna. Nie dość, że upał katuje i dręczy Polaków, to ona podnosi temperaturę, publikując gorące zdjęcia na Instagramie. Po raz kolejny 41-letnia gwiazda TTV i stylistka zaprezentowała się topless, eksponując seksowne ciało i liczne tatuaże.

Sablewska topless - piersi i kwiaciarnia na ciele

Sablewska to ewidentnie fanka florystki. Nie dość, że między piersiami ma wytatuowaną różę, to kwiaty pokrywają  także jej ręce i ramiona. Na lewej ręce widać również yin yang - symbol bliski filozofii wschodu, oznaczający dwie siły zachowująca równowagę we wszechświecie.

Jeśli liczyliście, że zobaczycie piersi Sablewskiej w pełnej krasie to musicie się obejść smakiem. Zakryła intymne miejsca dłońmi. No cóż, w przeciwieństwie do Sablewskiej, życie nie jest usłane różami.

Maja Sablewska swoje pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jako menadżerka najpopularniejszych polskich wokalistek. W końcu po wielu latach wyszła z cienia swoich podopiecznych i zaczęła rozwijać własną karierę. Dziś stylistka znana z programów TVN Style najaktywniej udziela się w mediach społecznościowych - RMF FM podsumowuje karierę Sablewskiej.
Sablewska znów rozebrana. Skrywa pod ubraniem niezłą kwiaciarnię
Sablewska znów rozebrana. Skrywa pod ubraniem niezłą kwiaciarnię Fot: Instagram
Czytaj także